Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הסודות שהולכים איתנו
תגיות: ,
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 320
הסודות ששמרנו הוא ספר ראשון בדואט 'הסודות'. מגיש לנו  הופעת בכורה זוהרת עם פיתולים בלתי צפויים. קארי לונסדייל חוקרת את ההרס שבאובדן, את האופוריה שבמציאת אהבה שניה, ואת ההשלכות  הקשות, המאיצות את הדופק, של גילוי האמת על אלה שאנחנו מכירים מקרוב ואת המרחק שהם יעברו כדי להגן עלינו. לסו שף, איימי טירני, יש את המתכון המושלם לחיים המושלמים: להתחתן עם אהוב ילדותה, להקים משפחה ולקנות את המסעדה של הוריה. אך כאשר ארוסה, ג'יימס דונאטו, נעלם בתאונת שייט, עתידה ה'אפוי' היטב נסחף לים. במקום לעמוד במזבח ביום חתונתם, איימי עומדת מול קבר, בהלווייתו של ג'יימס - הלוויה שמשאירה אותה, יותר מעורערת מאשר בשלווה. כשאיימי נאבקת לשקם את חייה, היא נכנסת עמוק יותר בחקירת היעלמותו של ג'יימס, וחושפת אוקיינוס של סודות הגורמים לה להטיל ספק בכל מה שהם בנו יחד. ומתחת לפני השטח נמצאת אמת שעשויה לשחרר את איימי ... או לנפץ אותה לנצח.

 

איימי וג'יימס הכירו בתור ילדים צעירים, הם היו שכנים שהפכו לחברים טובים מהיום שג'יימס עבר לגר בשכנות ליד איימי.תמכו  בתחילה הם היו חברים טובים וכשבגרו התאהבו והפכו לבני זוג. הם היו חברים האחד לשניה, האוזן הקשבת, מגשימי החלומות האחת לשניה. היה להם קשר מקסים למרות שההורים לא תמיד תמכו.

בדיוק בתאריך החתונה שלהם שחיכו לה זמן רב, התקיים טקס הלוייה של ג'יימס. חודשיים לפני כן הוא טס למקסיקו, למטרות עבודה, כך אמר ומשם לא שב. הוא עלה על שיט שהסתבך וגופתו נמצאה אי שם… ככה לפחות סיפרו לה.
כבר בלוויה, מישהי ניגשת אליה ומספרת לה שבעלה חי! הוא לא מת! כמובן שאיימי מסרבת לדבר איתה ואילו השניה משאירה לה כרטיס ביקור.
איימי מנסה להתגבר ולהשתחרר מהעננה שרובצת עליה, אך ללא הצלחה. היא לא מצליחה להתנתק. מצד אחד היא רוצה להמשיך הלאה בחייה ומהצד השני הוא לא יוצא לה מהראש. כחלק מהשיקום שלה ובעקבות זה שהוריה סוגרים את בית הקפה שלהם, איימי פותחת חדש כשהיא משתמשת בהמחאה שמנה שאחיו של ג'יימס מעניק לה והפעם עם השם שלה. היא הופכת להיות עסוקה, מה שמשכיח ממנה מעט את מותו של ג'יימס ואת העובדה שיכול להיות שהוא בחיים.

כשאיימי מקבלת גלויה שמזמינה אותה לפגוש את ג'יימס, היא יוצא למסע, יחד עם איאן שהתנדב ללוות אותה. הוא לא סתם התנדב ללוות אותה, היו לו אינטרסים. כמה שאיימי רצה לפגוש את ג'יימס אהובה, איאן רצה את איימי לעצמו. איאן נשאר נאמן לאיימי ולמרות שרצה אותה לעצמו, הוא עזר לה והיה שם בשבילה. במסע איימי מופתעת לגלות את האמת, היא חשבה אולי למצוא את ג'יימס אבל חושפת סודות נוספים מהעבר.

האם תמצא את ג'יימס? מה יהיה מקומו של איאן? מה יעלה בגורלה של איימי?

אני סיפרתי לכם רק קמצוץ ממה שהתרחש בדואט. אם תרצו לדעת יותר כמובן שתצטרכו לקרוא את הזוג הזה. הדואט מורכב משני ספרים שהראשון מבניהם הוא "הסודות שהולכים איתנו" והשני נקרא "הסודות שהשארנו מאחור."
הדואט מסופר בשני צירי זמן הווה ועבר. לצערי המעברים לא היו לי תמיד חלקים ולעיתים הרגשתי שהיו דמויות בעבר שלא ממש תרמו לעלילה ואף שיעממו אותי. היו קטעים בדואט שסיקרנו ומשכו אותי להמשיך לקרוא והיו כאלו שהיו מתים מבחינתי והרגשתי שהיו מיותרים. התאכזבתי מהדואט משום שהרגשתי שהסיפור יכל להיות מרתק אך לא התחברתי לעלילה, היו רגעים והיו רגעים, סיימתי לקרוא אותו בתחושת פספוס משהו במיוחד לאור ההמלצות החמות שקראתי.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן