Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הסודות שהולכים איתנו
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 320
הסודות ששמרנו הוא ספר ראשון בדואט 'הסודות'. מגיש לנו  הופעת בכורה זוהרת עם פיתולים בלתי צפויים. קארי לונסדייל חוקרת את ההרס שבאובדן, את האופוריה שבמציאת אהבה שניה, ואת ההשלכות  הקשות, המאיצות את הדופק, של גילוי האמת על אלה שאנחנו מכירים מקרוב ואת המרחק שהם יעברו כדי להגן עלינו. לסו שף, איימי טירני, יש את המתכון המושלם לחיים המושלמים: להתחתן עם אהוב ילדותה, להקים משפחה ולקנות את המסעדה של הוריה. אך כאשר ארוסה, ג'יימס דונאטו, נעלם בתאונת שייט, עתידה ה'אפוי' היטב נסחף לים. במקום לעמוד במזבח ביום חתונתם, איימי עומדת מול קבר, בהלווייתו של ג'יימס - הלוויה שמשאירה אותה, יותר מעורערת מאשר בשלווה. כשאיימי נאבקת לשקם את חייה, היא נכנסת עמוק יותר בחקירת היעלמותו של ג'יימס, וחושפת אוקיינוס של סודות הגורמים לה להטיל ספק בכל מה שהם בנו יחד. ומתחת לפני השטח נמצאת אמת שעשויה לשחרר את איימי ... או לנפץ אותה לנצח.

ביום שבו איימי טירני היתה צריכה להינשא לאהוב לבה ג'יימס דונאטו היא מקבלת אותו בארון.
איימי וג'יימס הכירו עוד כשהיו ילדים והם תמיד ידעו שיום אחד הם ינשאו אבל כשג'יימס טס יום אחד למקסיקו לפגישת עסקים עם לקוח ולא חזר משם חי, החלום נגוז ברגע אחד ואיימי נותרה מאחור שבורה והרוסה.
ג'יימס היה מנהל הכספים של החברה שהיתה בבעלות משפחתו אבל גם אומן בעל נפש חופשיה והוא חלם לעזוב את העסק המשפחתי לאחר שיחזור מהנסיעה האחרונה שלו ולעסוק באומנות, זה מה שהוא תמיד רצה לעשות אבל לגורל היו תוכניות אחרות בשבילו.
לאחר ההלוויה איימי חוזרת לעבודתה כסו שף במסעדה השייכת להוריה אבל להפתעתה היא מגלה שהוריה מכרו את המסעדה עקב חובות ופתאום הכל קורס בבת אחת וכל הדברים שהיא חשבה שהם יציבים בחייה הופכים לטלטלה רגשית שקשה לה להכיל.

איימי מנסה לאסוף את השברים ולהמשיך הלאה עם חייה אבל היא נמצאת על טייס אוטומטי והלב שלה ריק מכל רגש של אושר ושמחה.
החודשים חולפים ואיימי מרגישה שהיא חייבת לעשות משהו עם עצמה, להתקדם, להגשים חלומות או שהיא תמשיך לדעוך מיום ליום.
היא מחליטה להשתמש בצ'ק שקיבלה מאחיו של ג'יימס ביום ההלוויה ולפתוח בית קפה משלה.
ג'יימס רצה תמיד שהיא תצא לעצמאות ואולי הגיעה השעה הטובה להגשים את החלום הזה ולפרוץ קדימה.
איימי מתחילה לשקם את חייה, בית הקפה שלה מעסיק את ימיה וגם אהבה חדשה מסעירה את נפשה אבל דווקא כשהכל מתחיל להסתדר, דברים מסתוריים קורים סביבה שקשורים לג'יימס ואיימי מתחילה לחשוד שאולי נותרו קצוות פתוחים שמעולם לא נסגרו, האם ג'יימס חי? איימי לא יכולה להמשיך הלאה עד שלא תגלה את התשובה לשאלה הזאת.

העלילה נעה בין ההווה לבין העבר בחייהם של איימי וג'יימס.
הספר הזה הוא חלק מטרילוגיה, שניים מהספרים תורגמו לעברית ע"י הוצאת אהבות ואת הספר השלישי כבר הזמנתי דרך אמזון באנגלית כדי להקשיב לו דרך קינדל.
אהבתי את דמותה של איימי, היא חוותה דילמות מאד לא פשוטות ועברה מסע שהתחיל כחיפוש אחר האהבה שאבדה לה והפך להיות חיפוש לגילוי עצמי, מתוך האבל שלה היא הבינה דברים עם עצמה ועברה שינויים ובחירות שהיא הייתה חייבת לקחת כדי לתת לחייה צ'אנס להתחלה חדשה.
אמא שלי תמיד אומרת: מכל דבר רע יוצא טוב! והמשפט הזה ליווה אותי לאורך כל קריאת הספר, דמותה של איימי עברה שינוי במהלך העלילה ומתוך השברון האישי שלה היא צמחה, התפתחה והפכה לאישה חזקה ונחושה.
הספר הראשון בטרילוגיה היה אפוף סודות אפלים וסגר דברים שנותרו פתוחים בעלילה אבל אני סקרנית לקרוא מה יעברו הדמויות בספר ההמשך "הסודות שהשארנו מאחור" – המשך יבוא.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן