Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הנושאים באשמה
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 352
וואו! נותרתי ללא מילים! אהבתי את הנושאים באשמה! מותח, ממכר. לא יכולתי להניח מהיד, וכשנאלצתי לעצור את רצף הקריאה הוא העסיק את מחשבותיי. 5 כוכבים זוהרים״ Althea Roming סופרת רבי המכר היא נחטפה. היא עברה התעללות. היא נכלאה. בגיל תשע עשרה, הסטודנטית ג'וזי סטראטון נחטפה בידי מטורף והוחזקה כבולה בשלשלאות במשך עשרה חודשים במחסן סחורות נטוש, עד שבסופו של דבר היא הצליחה להימלט מהכלא המסויט. שמונה שנים לאחר מכן, כאשר גופתה של אישה צעירה נמצאת כבולה בשלשלאות במרתף של בניין נטוש נזכר הבלש האחראי על החקירה, זאק קופלנד ממשטרת סינסינטי, בפשע ההוא שבוצע כנגד ג'וזי סטראטון. באותה תקופה זאק היה בסך הכול שוטר זוטר, ולא מעורב בחקירה, אך הוא מעולם לא שכח את האישה מוכת הטראומה שמבט רדוף בעיניה. ככל שמתבהרים פרטים נוספים אודות הפשעים, כך הולך ומתחדד הדמיון המזוויע שביניהם. אך האדם שתקף את ג'וזי התאבד. האם על תושבי העיר להתמודד כעת עם רוצח חקיין? רוצח שהמשיך מהנקודה בה סיים הפושע המקורי? או שמא הם ניצבים בפני משהו זדוני יותר? ג'וזי העבירה את שמונה השנים האחרונות בניסיון להחזיר את חייה למסלול, אולם כעת ישנו סיכוי ממשי שהיא נמצאת על הכוונת של הרוצח האלמוני. כאשר זאק מצהיר על כוונתו להגן על חייה בכל מחיר, וג'וזי מוצאת את עצמה מגיבה לנוכחותו בחייה כפי שלא הגיבה לגבר מזה עשור כמעט, החקירה תופסת כיוון מסוכן ומורכב יותר. כשעבר והווה נפגשים, ג'וזי וזאק מתקרבים בחקירתם לעבר אמת מצמררת ובלתי נתפסת. תגלית שמאיימת לא רק על חייה של ג'וזי, אלא גם על כל מה שנאבקה לשקם. מיה שרידן היא סופרת רבי המכר של ה NY Times USA Today,, וה- Wall Street Jurnal. תשוקתה היא לסיפורי אהבה בין אנשים אשר נועדו לחיות יחד. בהוצאת א(ה)בות יצאו בארץ: ׳קולו של ארצ׳ר׳, ׳סטינגר׳ ו-׳בעיקר אותך׳ והפכו לרבי מכר. ספר זה מכיל תכנים קשים, אלימות ונושאים רגישים, ואינו מומלץ לקוראים מתחת לגיל 18.

היא היתה בקולג' שזה קרה. ג'וזי נחטפה מביתה לאחר בילוי לילי כשחזרה לבדה. היא נאבקת עם התוקף שהכניע אותה ולבסוף הזריק לה סם הרדמה. היא מתעוררת במחסן נטוש כבולה בשלשלאות. היא שרדה ככה קצת פחות משנה. היא הכירה את התוקף שהיה גר לידה, היא לא הבינה מדוע הוא שבה אותה, היא תמיד התנהגה אליו יפה. היא עברה חוויות מזוויעות החל מאונס וכלה בהרעבה. לא רק שהיא שרדה והצליחה בסופו של דבר לברוח, היא גם נכנסה להריון בזמן השבי וילדה לבדה כשהיא כבולה לקיר. הילד נלקח ממנה והיא לעולם לא השלימה עם זה.

כמעט עשור עובר וגופה מרקיבה של אישה נמצאת כבולה במקום נטוש, האם השובה של ג'וזי מכה שנית?
חקירה מתחילה בראשותו של זאק שיעשה הכל לתפוס את הפושע, הוא לא הצליח אפילו לדמיין שאישה נוספת תעבור את הזוועות האלו. המשטרה לא חושבת שזה אותו פושע שכן במקרה של ג'וזי הם ניטרלו אותו, אז איך זה יכול להיות? האם יש לו חקיין?
הם יוצרים קשר עם ג'וזי שעושה הכל כדי להמשיך בחייה, הפצעים הפיזיים והנפשיים לא יגלידו לעולם. היא מזדעזעת לשמוע על הגופה החדשה שהתגלתה ומתחילה לחשוש לחייה כשעכברוש מת נמצא בביתה כשגופו נעוץ סכין. משהו רוצה שהיא תפחד, אבל מי? היא לא עברה מספיק?
עוד מקרה ועוד מקרה והמתח עולה, זאק וחבריו יעשו הכל כדי למנוע קורבן נוסף.

מתי יעצרו את הפושע? מיהו? האם ג'וזי תתאחד עם בנה?

כמובן שאם לא תקראו לא תדעו.

הוא מדלג בין אז שג'וזי נחטפה והיתה כלואה להיום כשחיפשו את הפושע. המעברים היו חלקים ובהקשרים הנכונים, אהבתי את הקפיצות בזמנים.

אני ממליצה לכם בחום לקרוא את הספר המשובח הזה שהדיר שינה מעיני. לא נרגעתי עד שלא סיימתי אותו, יש לו את כל המרכיבים של ספר טוב.
הוא כתוב מצויין, הרי זו מיה שרידן.
הוא מותח מההתחלה ועד הסוף.
למרות שהוא סיפור קשה יש בו גם צדדים חיוביים ותקווה.
הדמויות עגולות ומרתקות שנכנסו לי ללב.
הוא מסקרן בטירוף.
כריכה הורסת.

נראה לי שהבנתם. את הספר הזה לא תרצו לפספס. תשיגו עותק ופשוט תקראו, יש לכם המלצה חמה ממני!

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן