Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
המקום שאליו הולכים
תגיות: ,
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 300
מה קורה כשהדבר שהורס לנו את החיים הוא גם מה שמציל אותם? לא האמנתי ברוחות עד לפני שש שנים, כאשר תאונה מחרידה שינתה את חיי... לתמיד. קוראים לי שרלוט. רוב האנשים קוראים לי שָר... ויש לי יכולת מיוחדת. אני מדברת עם המתים. שלא תהיה שום טעות: אני לא יכולה להעלות ולזמן רוחות. אני יכולה לדבר רק עם רוחות שנתקעו כאן ולא הצליחו לעבור לצד השני. אבל יש לזה מחיר, ואני משלמת אותו. החיים שלי לא היו קלים. הייתי מדוכאת, על סף ייאוש. אך לגורל רצון משלו. בשנייה האחרונה, אייק מקדרמוט הציל אותי. הוא טוב לב ועדין. הגיבור שלי. עשינו הסכם. הוא יעזור לי למצוא מקום לגור ועבודה חדשה ואני אעזור לו עם העניין הלא פתור שלו. כשהסכמתי לעזור, לא ידעתי שאני עתידה להתאהב בתושביו המקסימים של מחוז באת, וב... אייק וג'ורג' מקדרמוט. עכשיו, בלב חצוי שווה בשווה בין שני האחים, אני לכודה במצב אכזרי ולא הוגן. אבל איך אפשר להיפרד מחצי לב? המקום שאליו הולכים הינו סיפור ייחודי על אהבה אמיתית, קבלה וריפוי. על קשר רגשי עמוק מאוד.

תמיד אהיה שייכת למתים, ועל כן לעולם לא אחיה באמת. הגיע הזמן לשחרר.

בשנת 2005 יצאה למסך הקטן סדרה בשם "הלוחשת לרוחות" בכיכובה של ג'ניפר לאב יואיט, הייתי מכורה לסדרה הזאת ולכן הסתקרנתי מאד לגבי הספר הזה שמתאר את חייה של אישה צעירה שיכולה לתקשר עם רוחות ולעזור להן לעבור בבטחה לעולם הבא.

שרלוט (שר) ניחנה במשהו שאולי אנשים יראו כברכה אבל מבחינתה זאת קללה – היא יכולה לראות רוחות של אנשים שמתו או כמו שהיא קוראת לזה: נשמות של אנשים עם עניינים לא פתורים, לפני שהם עוברים לצד השני.
שרלוט מרגישה שחייה הגיעו לקיצם, היא בודדה, כבר שש שנים שהיא עוזרת למתים לסגור קצוות ונמאס לה! היא מחליטה להתאבד אבל אז הישועה מגיעה מכיוון לא צפוי כשהיא נתקלת ברוחו של אייק מקדרמוט.
אייק לא מוכן לתת לשרלוט ללכת, הוא היה מוכן לעשות הכל כדי להיות עכשיו במקומה והוא משכנע אותה להשאר בחיים וכך הוא יעזור לה והיא תעזור לו.
אייק נהרג ממטען צד באפגניסטן לפני עשרה חודשים ויש לו אח תאום בשם ג'ורג' שהחל להידרדר ולהשתמש בסמים לאחר מותו.
הוא מציע לשרלוט להשתכן בעיירת נופש קטנה בשם וורן ספרינגס כדי להשתקם ולהחזיר לעצמה את שמחת החיים שלה ובתמורה היא תעזור לו עם ג'ורג' כדי שרוחו תוכל להמשיך הלאה לעולם הבא.

אייק מוביל את שרלוט למסעדה שפתח יחד עם אחיו ושם שרלוט פוגשת לראשונה את ג'ורג' ונדהמת מקווי הדמיון בין שני האחים.
בדרכי עורמה שרלוט מצליחה למצוא עבודה במסעדה בתור מלצרית וחודרת לתוך חייו של ג'ורג' ומנסה לשקם אותו בלי שהוא יחשוד שהיא מכירה את אחיו.
שרלוט מתחבבת במהרה על אנשי העיירה וגם על הוריהם של ג'ורג' ואייק.
היא מוצאת את עצמה נמשכת לשני האחים, אייק מצד אחד הוא החזק והאחראי וג'ורג' שבור ואבוד.
שרלוט שונאת את העובדה שהיא לא יכולה לספר לג'ורג' את האמת אודות היכולות שלה לראות אנשים מתים ואודות אייק אבל היא תעשה הכל כדי להציל אותו מעצמו גם אם המחיר יהיה שהיא תאבד אותו לנצח.

העלילה כתובה מנקודת מבטה של שרלוט ומנקודת מבטו של אייק, אהבתי את הדיאלוגים המשעשעים ביניהם. צפיתי לספר בסגנון רומן רומנטי קיטצ'י ואני מודה שהייתי סקפטית לגבי הספר הזה אבל הופתעתי לטובה ואפילו הזלתי דמעות בכמה קטעים מרגשים בספר. דמותה של שרלוט היתה מיוחדת בעיני, אהבתי אותה מהרגע הראשון וכמובן שאי אפשר היה שלא להתאהב בשני התאומים אייק וג'ורג' – מומלץ ביותר!

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן