Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
המירוץ אחר הטבעת
סוגות: ,
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2010
מס' עמודים: 294
שלוש חברות הכי טובות, שתי החלטות, שנה אחת שבה משתנה הכול. אֶמי, לי ואדריאנה הן החברות הכי טובות. הן כמעט בנות שלושים, מתגוררות בניו-יורק, ולכאורה - הכול נפלא. אלא שלכל אחת מהן יש ספקות לגבי בחירות שעשתה בחייה. אֶמי רצתה מאוד להתחתן, אבל החבר שלה זה חמש שנים עזב אותה לטובת מדריכת כושר בת 23. לי, עורכת צעירה ומוכשרת, חיה עם כוכב טלוויזיה, והקריירה שלה מצויה במגמת נסיקה - בקיצור, החיים שלה מושלמים. אבל בכל זאת, משהו חסר לה. אדריאנה היא בתה המהממת של דוגמנית-על ברזילאית מפורסמת. היא מקפצת ממסיבה למסיבה וממיטה למיטה כאילו אין מחר. האומנם? יום אחד נפגשות שלושתן במלון מפואר, ואחרי כמה קוקטיילים, אחרי שפרשו זו בפני זו את תהיותיהן על החיים, אמי ואדריאנה מכריזות על תחרות מוזרה - תוך שנה שתיהן חייבות להשתנות באופן קיצוני. לי אינה נוטלת חלק בהסכם, אבל מגלה שלה יש הכי הרבה להפסיד. לורן וייסברגר היא מחברת רבי-המכר "השטן לובשת פראדה" ו"כל מי שנחשב", שיצאו לאור בעברית במודן.

לי אייזנר היא עורכת ספרותית בת 30 שיוצאת מזה שנה עם בחור בשם ראסל ומתגוררת בדירת שני חדרים המשקיפה על בניין האמפייר סטייט.
את ראסל היא הכירה במסיבת ההשקה לספרו על זכרונותיו מהימים בהם היה מאמן של הדאלאס קאובויס.
ראסל התגלה כגבר רגיש, אכפתי, וחלומה של כל אישה אבל לי הרגישה חנוקה במחיצתו, הוא היה כל כך מושלם שהוא פשוט שעמם אותה, וכמו כן לא אתגר או ריגש אותה.
כאשר ראסל מציע ללי נישואין, היא לא בטוחה האם היא צריכה להרגיש מאושרת או לברוח כל עוד רוחה בה.

אמי סולומון היא עוזרת למנהל במסעדה יוקרתית בניו יורק ויוצאת מזה חמש שנים עם דנקן, החבר הדביל שלה.
יותר מכל דבר אחר אמי רוצה להתחתן ולהיות אמא אבל מהר מאד היא מבינה שמדנקן לא תבוא הישועה.
אמי נתנה יותר מידי צ'אנסים בעבר לדנקן והחליקה על הבגידות שלו אבל כשהוא מודיע לה יום אחד שהוא התאהב במאמנת הכושר הצעירה שלו היא מבינה שהקשר ביניהם הסתיים לתמיד.
אמי נותרת לבדה בדירה הקטנה שהיא ודנקן חלקו יחד כשרק התוכי המעצבן שלה – אוטיס, מארח לה חברה והיא צריכה להבין לאין חייה הולכים מכאן.

אדריאנה דה סוזה היפייפיה היא בתה של דוגמנית ברזילאית ומתגוררת באותו בניין בו מתגוררת לי.
רוב הזמן אדריאנה לא עושה כלום מלבד לבלות כל היום במסיבות ולשכב עם גברים מזדמנים אבל עד מתי היא תחיה על חשבון ההורים העשירים שלה ותבזבז את חייה לריק?

שלושת הבנות הן חברות טובות לאחר שהכירו לפני עשר שנים בקולג' ומאז שלושתן עברו לא מעט דרמות בחייהן.
בערב בנות אחד של שתייה וקיטורים מחליטות אדריאנה ואמי לאתגר אחת את השניה, אמי תתחיל לצאת עם כל גבר מזדמן ואילו אדריאנה תמצא את ה-אחד שאיתו היא הולכת לנהל מערכת יחסים בלעדית ומונוגמית ויש להן שנה אחת לעשות את השינוי המיוחל אבל האם הן יצליחו לשנות את חייהן מקצה אחד למשנהו?

את הספר הזה רכשתי לראשונה כאשר הוא יצא בתרגום לעברית ע"י הוצאת מודן לפני עשר שנים.
הייתי אז צעירה ולאחר שקראתי אותו ונהנתי ממנו כל כך והייתי חייבת להעביר אותו הלאה לחברתי הטובה תמי כדי שגם היא תהנה…אחרי שהיא החזירה לי אותו, קראתי אותו שוב בפעם השנייה ואז החלטתי לתרום אותו לספריה העירונית אבל לימים התחרטתי על ההחלטה הזאת ולפני שלוש שנים רכשתי אותו במבצע של צומת ספרים כי רציתי שהוא יהיה אצלי בספריה של הבית.
כאשר קראתי אותו בפעם השלישית בעין בוגרת יותר, אני חושבת שהוא פחות ריגש אותי מאשר בפעם הראשונה, בכל זאת עברו עשר שנים וגם אני עברתי לא מעט דברים בחיי ויתכן שהרגשתי פחות רומנטית מאשר הייתי אז.
במסורת ספרי לורן וייסברגר, הספר מתרחש בניו יורק, יש בו לא מעט אזכורים על עולם האופנה, הוא רומנטי וקליל ובסך הכל, אחלה ספר טיסה להעביר איתו כמה שעות של קריאה בכייף.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן