Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
המדריך האולטימטיבי להצלחה כלכלית
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2017
מס' עמודים: 150
המדריך האולטימטיבי להצלחה כלכלית – לחיות טוב ולהתעשר לפני גיל 40 יקנה לך כלים שימושיים להשגת השפע. המחבר תמצת בו את תפיסת חייו, מתוך קורלציה מובהקת לעסקים, כדי להגיש לקורא מעין "ספר כללים", להשגת שפע כלכלי. הוא מלמד שבעזרת התמדה ודבקות במטרה וקיום כמה כללים בסיסיים למדי, ניתן לעלות על הדרך הנכונה, הדרך למעלה, גם אם נקודת המוצא אינה מבטיחה טובות, בבחינת "מבירא עמיקתא לאיגרא רמא". עורך הדין פז יצחקי-וינברגר, יליד ישראל (1980), הוא סיפור הצלחה ישראלי. על אף נסיבות חיים לא פשוטות הכוללות התחלה מאפס, התייתמות מאם בגיל 10 ושירות כ"חייל בודד" בצה"ל, הרי בזכות המודל הייחודי שפיתח להצלחה כלכלית הגיע להישגים מרשימים ויוצאי דופן בשלל תחומים, והכול לפני גיל 40. פז הוא יזם היי-טק מצליח, השותף לאקזיטים שהגיעו למאות מיליוני שקלים, בעל משרד עורכי-דין משגשג בתל-אביב ובעל נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל. בעברו היה אחד הקצינים הבולטים ביחידה 8200 של חיל המודיעין (כיום משרת במילואים) ועובד בכיר לשעבר במיקרוסופט העולמית. כן הוא חבר בכיר בארגונים בינלאומיים כגון IEEE ו-ISACA, חבר הנהלת לשכת המסחר ישראל-בריטניה מזה למעלה מעשור. פעילותו העסקית והמשפטית בינלאומית וחובקת עולם, והוא בעל תפקיד או בעל אחזקות ועניין בשלל חברות ומיזמי היי-טק. מתגורר ופועל מהארץ, נשוי ואב לשתי בנות.

כמה אנחנו רוצים להצליח בחיינו, לממש את הפוטנציאל הטמון בנו, ולהגיע לרווחה כלכלית, כמו בכל תחום אחר, אנו לא אמורים להמציא את הגלגל. מה שנותר לנו לעשות הוא ללמוד מאנשים אחרים שעשו את הדרך הזו, ללקט עצות ולאמץ אסטרטגיות מתאימות.
לחיות טוב ולהתעשר לפי גיל 40 זהו ספר כללים בסיסים , ראשית תאמינו בעצמכם תתדבקו במטרה תהיו יצירתים זה שם המשחק. היצירתיות שלכם תעזור לכם לפרוץ קדימה! אם ניחנתם בחשיבה יוצאת דופן, יהיה לכם קל לחדש ולרענן גם את השוק הרווי ביותר. עם זאת, אתם חייבים להיות פרקטים – אומנם מוכרים כבר נדל"ן על הירח, אבל בכל זאת, מומלץ לחשוב על מוצר או פרוייקט שיתחבר למציאות או יהיה ישים לביצוע עבורכם מבחינת יכולות, מימון וכדומה.
ואיך למצוא מימון או להתחבר עם האנשים הנכונים? או שכבר נמצאים באירוע כזה, כיצד להרשים אותם?
אם אתם מקבלי החלטות או מנהלים עסק בעצמכם ואתם לא מרוצים ממה שקורה אצלכם, או שאתם חושבים שהמתחרים עושים עבודה טובה יותר כי החברה שלהם יותר טובה…אז מספיק לחשוב ככה!!
תדאגו למצוא את האנשים שיכולים לעשות עבודה טובה לחברה שלכם ותעסיקו אותו.
אנשים יוצרים את מה שהחברה מוכרת, לא ההיפך!!
האקס- פקטור הגדול ביותר שכל חברה עיסקית יכולה להשיג לעצמה הוא: להעסיק את האנשים שיכולים לספק עבודה טובה ולגרום להם לעבוד בהרמוניה!!!!!
כל זה ועוד… זה תוכלו למצוא בספר
על הסופר:
עורך דין פז יצחקי-וינברגר הוא סיפור הצלחה. לאחר התייתמות מאימו בגיל 10 וננטש ע"י אביו נקודת התחלה קשה שהצורך לפרנס ולהתקיים הובילה להצלחה עו"ד פז יצחקי-וינברגר לא בדיוק נולד עם כפית זהב בפה אבל למד ליצר זהב והרבה.
כיום פז הוא יזם הייטק מצליח השותף להקזיטים, בעל משרד עו"ד משגשג בת"א ובעל נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל. שירת בחיל מודיעין . עובד בכיר לשעבר במיקרוסופט העולמית. כן חבר בכיר באירגונים בינלאומים ISACA ו- IEEE, חבר הנהלת לשכת המסחרישראל-בריטניה למעלה מעשור. םעילות עיסקית ומשפטית בינלאומית וחובקת עולם.

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן