Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הכול לטובה
תגית:
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 249
"רומן מרגש שמוכיח שאף פעם לא מאוחר מדי לאהבה" – פבלישרז וויקלי ג'וליה עשתה הכול כדי להציל את נישואיה, אבל בעלה התעקש לעזוב אותה ואת שתי בנותיהן, ועוד לטובת אישה אחרת. שש שנים לא פשוטות חלפו מאז, שנים שבהן נאלצה בין היתר למכור את ביתה הגדול והאהוב. אבל אולי לא הכול רע? הנה, עכשיו היא בבית דירות יפה, שמציע לה התחלה חדשה. ג'וליה לא שכחה מעולם את מילותיו החכמות של אביה – "הכול לטובה". גם היא תוכל לפתוח עכשיו פרק חדש ומרגש בחייה. פרק שלא כולל בתוכו אף גבר. אבל כאשר ג'וליה פוגשת בחדר הכושר של הבניין גבר נאה שגר בשכנות אליה, היא מופתעת לגלות שהיא נמשכת אליו. הית' וילסון הוא בהחלט שינוי מרענן: ג'נטלמן ורומנטיקן אמיתי. ג'וליה והית' מתקרבים, והחברות ביניהם פורחת והופכת לאהבה מפתיעה. אבל כאשר גילוי דרמטי מאיים על אושרם, עליהם לקבל החלטה חשובה: האם לוותר על אהבתם בשל הלחץ המופעל עליהם מצד יקיריהם? או שעליהם לדבוק זה בזה למרות הכול? הכול לטובה מאת דבי מקומבר הוא רומן נוגע ללב על כוחה של משפחה, על עוצמתן הרבה של הסליחה והקבלה, ועל יכולתה של האהבה לרפא את הפצעים כולם. דבי מקומבר היא מהסופרות האמריקאיות המצליחות בעולם. ספריה נמכרו עד כה בעשרות מיליוני עותקים ושהו שבועות רבים ברשימות רבי המכר. בין ספריה שראו אור בעברית: בית ליד הים, חלון אל המפרץ והליכה על החוף.

הכול לטובה

ג'וליה ג'ונס , מעצבת פנים מוערכת ומבוקשת מאד ,עשתה ככל שביכולתה כדי לשמור על נישואיה. אדי היה אהבת חייה מזה 31 שנים. אך הוא החליט שהוא רוצה לפתוח דף חדש והתאהב מחוץ לנישואיו בלורה. על אף שניסתה גם ייעוץ זוגי, נישואיהם ירדו לטמיון. איך היא לא שמה לב לרומן המרקם לו מתחת לאפה? לבסוף חתמה על הסכמי הגירושין כשהיא אומרת לעצמה "הכל לטובה". זה המשפט שאביה אמר לה ולאחותה אמנדה בכל פעם.

שש שנים מאז הגירושים, היא מתגוררת בבית דירות , חייה שגרתיים ללא ריגושים עד שיום אחר היא מבחינה בגבר בחדר הכושר אשר מתעמל בשעות הבוקר. בתחילה לא החליפו דברים אבל משנפגשו כמעט כל בוקר, הציג עצמו הגבר – הית' וילטון. היא שבעה מדייטים וגמלה החלטה בליבה לא עוד. ולמרבה הפלא זו היתה גם תחושתו של הית'. בלי לשים לב הם נפגשים בבית קפה אחרי האימון, היא מזמינה אותו לערב של השקת בירות בוטיק . השניים נהנים זה בחברת זו ומרגישים אף תחילתה של התאהבות. בנותיה שמחות בשמחתה. היא אף עוזרת לאחייניתה האהובה קרי לקבל משרת שוערת באותו בנין דירות ובכך מונעת גירושים צפויים אצל אחותה אמנדה בשל מגוריה של קרי בבית הוריה. יום אחד בתה מבשרת לה בשורה נהדרת שכל אמא מייחלת לה, היא נישאת לבחיר ליבה. היא אינה מעוניינת לספר לאביה בשל אשתו החדשה שהרחיקה אותו מהן. שתי האחיות מרגישות כבר שנים שאביהן בחר בצד מסוים . ג'וליה מנסה לקרב בין הצדיים ללא הואיל.

לכאורה החיים נראים נפלא אצל ג'וליה והית' עד שמתגלה תגלית מרעישה ודרמתית שטורפת את הקלפים. מה הם מגלים? האם באמת הכל לטובה? האם האהבה החדשה איתנה אל מול העולם הסובב אותה?

רומן נוגע ללב השם את ערך המשפחה על בימת הכבוד. נוגע בעוצמת המחילה והסליחה ונוגע ברגש האהבה החזק מכל דבר.

הספר קליל, זורם, כתוב בצורה קולחת ומרתקת. כעת בתקופת הטיסות, נראה כי מתאים בהחלט להעביר את שעות הטיסה.

רחל רוזיליו

אמא לשבעה וסבתא לאחד עשר נכדים (בנתיים..) ספרים זה נשמה - אהבה שאינה תלויה בדבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן