Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
החיים ומה שלבשתי
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2015
מס' עמודים: 208
ליבי גרנות בנאי עמדה לקבל את מה שרצתה: עוד רגע תסגור את הפער בינה לבין החברות המוצלחות שלה ותתמנה לעורכת מגזין האופנה 'היא'. אבל בדיוק אז, אפופה בענן בושם כבד וחמושה בבגדי מעצבים, מגיחה לחייה טלי - האויבת המושבעת שלה - וטורפת את הקלפים. בבת אחת נאלצת ליבי, נשואה ואם לשניים ועורכת אופנה שזקוקה לצביעת שורשים, להתמודד עם עולם חדש, אכזר ומעוצב. החיים ומה שלבשתי הוא רומן מענג ומצחיק, מלא תבונה וקסם. הספר המושלם לכל מי שיצאה מהמשרד לקנות קפה וחזרה עם ז'קט, לכל מי שגילה שאפשר למעוד ולהיתקל באושר, ולכל מי שיודעת שאין דבר כזה יותר מדי חולצות פסים. שלי גרוס היא עיתונאית אופנה ובעלת הבלוג המוביל "המלבישה". חיה, מתלבשת ומגדלת שני בנים בפרוורים ולא מפחדת מפחמימות.

החיים לא תמיד מחכים שתטיחי אותם ברצפה בעצמך. לפעמים, כשנדמה להם שאת מתעכבת יותר מדי, הם עושים את זה בשבילך.

ליבי גרנות היא עורכת אופנה בת ארבעים שעובדת במשך עשר שנים במגזין מצליח לנשים שנקרא: "היא".
מעבר לקריירה המצליחה שלה, ליבי היא גם אמא להגר בת העשר ויואב בן השמונה ונשואה באושר ליונתן.
מגיל עשר ליבי מנהלת את חייה לפי רשימות של דברים שהיא שואפת אליהם בעתיד והרשימות האלה זה הקטע שלה ומשהו שמלווה אותה גם בחייה האישיים וגם בחייה המקצועיים.
ליבי חמושה במשפחה ססגונית: אח בשם דן-דן שהוא מדען שכותב בשעות הפנאי ספרי מדע לילדים בשם בדוי, אבא שמנהל מועדון סטנד אם בדרום תל אביב ואמא שלפני מספר שנים יצאה מהארון והתחתנה עם אישה שהיתה יותר אמא לליבי מאשר אמה הביולוגית.

כשרונה פיין, העורכת הראשית של המגזין הודיעה רשמית שהיא פורשת מהמגזין, ליבי כבר ידעה שהיא עומדת להיות היורשת שלה אבל להפתעתה הרבה את החלום גונבת לה האויבת המושבעת שלה: טלי רביץ נבות.
טלי היא אישה משכמה ומעלה, היא אלגנטית, כרישה בעולם האופנה וזאת שכל המעצבים נלחמים כדי שהיא תלבש את הבגדים שלהם.
כשטלי מגיעה למערכת העיתון, היא מיד משליטה סדר וטרור בין כל העובדים ומזכירה לכולם את דמותה המבהילה של מריל סטריפ בסרט: השטן לובשת פראדה.
מרגע שטלי משתלטת על חייה של ליבי, היא כבר פחות אוהבת ללכת בבוקר לעבודה וקרן האור היחידה בחייה היא הנסיעה השנתית לשבוע האופנה בפריז. כשטלי מבהירה לה שהשנה נוכחותה בשבוע האופנה לא רצויה,
ליבי מוכנה להבליג על זה אבל כאשר טלי מנסה לאחוז בציפורניה הארוכות בדבר היקר ביותר לליבה, היא מבינה שהיא חייבת לפעול כדי להחזיר שוב את השליטה לחייה ולהראות לטלי מי היא זאת שתגיד את המילה האחרונה.

את הספר הזה קראתי לפני חמש שנים, כשהוא רק יצא לאור בהמלצתה של חברתי נועה הולצר ואהבתי אותו מאד.
הוא היה קסום, משעשע, נהנתי מאזכור כל הסרטים שגדלתי עליהם, הסדרות שהייתי מכורה להן (בברלי הילס) וכל מיני דברים שאפיינו את שנות השמונים ועלו מידי פעם בספר.
לקחתי לי לעצמי לא מעט טיפים בנושא לבוש וגם משפטים מצחיקים מהחיים שהופיעו בעלילה, למי שפספס אותו לפני חמש שנים – זה הזמן להשלים חומר.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן