Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
הזמן שחלף בינתיים
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 608
"קריסטן אשלי היא באמת המלכה של רומן האלפא והיא חוזרת עם רומן פשוט משגע, שמחמם את הלב ומגשים הזדמנות שניה לאהבה!" Aestas book blog "כתיבתה של קריסטן אשלי נותרה אקספרסיבית ונוגעת, היא מגישה לנו עוד ספר עם דמות מרכזית סוחפת וסיפור מורכב רגשית, ששוקע ותופס את הלב שלנו מהרגע הראשון." Natasha is a book Junkie קאדי מורלנד, מגיעה לעיירה מגדלנה אשר לחופי מיין, אבלה ומוכת יגון, בעקבות משאלתו האחרונה של אדם אהוב. שם, הרחק מביתה ומקרוביה, עליה להתחיל את הפרק הבא של חייה; פרק שהחל לפני שמונה עשרה שנים אך נקטע בפתאומיות והותיר אותה שבורת לב. הזמן שחלף בינתיים, עבר בהשקעה במשפחה ובחברים, אבל קאדי מעולם לא התגברה על הגבר היחיד שאהבה. קורט יגר, למד לחיות בלי הנערה שנכנסה לחייו בזמן הכי פחות מתאים ויצאה מהם, מותירה אותו פגוע קשות. הזמן שחלף בינתיים עבר בניסיונות כושלים להתגבר עליה... ובבגידה ששינתה את חייו. כשהנערה הזאת – כיום אישה בת ארבעים ואחת - מופיעה במגדלנה וקונה את המגדלור ההיסטורי של העיירה, קורט מתקשה להתעלם מקיומה, למרות ניסיונותיו הרבים. שריפה גדולה שפורצת בעיירה, מאלצת אותם להתמודד עם זיכרונות משותפים ומציתה מחדש להבה מסוג אחר. קאדי וקורט מנסים להבין את הנסיבות הקיצוניות שהפרידו בין שני הצעירים שהיו פעם. האם יוכלו ללמוד ממה שקרה בזמן שחלף בינתיים ולחזור ולמצוא זה את זו? קריסטין אשלי, מלכת הקראק של הספרות הרומנטית. למה קראק? כי היא ממכרת! יש לה סגנון כל כך מובהק, שלא משנה באיזה ספר ומאיזה תת ז'אנר אנחנו קוראות (יש לה מהכל – אירוטי, עכשווי, מתח וגם על טבעי) – אפשר מיד לדעת כי מדובר בספר של קריסטן אשלי. היא מכניסה את הקוראת לעולמם של הגיבורים בפירוט שואב, ולשעות ספורות (או רבות, כי הספרים שלה ארוכים  ), אנחנו מתקיימות רק שם, בעולמה. הנשים שלה חזקות, אמיצות דעתניות, והגברים שלה הם תמיד אולטרה אלפא – גברים גברים, במובן הכי חלומי שאפשר. אתגר ראוי לנשים...

מי שאוהבת לקרוא את קריסטין אשלי תאהב גם את הספר הזה. התיאורים המרובים והמפורטים שגורמים לקורא להיות חלק ולהרגיש נוכח, הרומנטיקה והאהבה שמנצחת תמיד וסגירת כל הקצוות בצורה טובה ומהודקת.

קאדי מורלנד – חזרה למגדלנה לאחר שמונה עשרה שנים. אחרי שהיא עזבה בסערת רגשות ולב שבור. היא נמצאת במגדלנה לפי בקשתו האחרונה של פטריק מורלנד האיש שהציל אותה אז ועימו ועם משפחתו חיה בשנים האחרונות. אנשים שעטפו אותה באהבה ונתנו לה משפחה במקום זו שהתנכרה לה וזילזלה בה. אך למרות הזמן שחלף בינתיים קאדי לא שכחה את הגבר בו התאהבה ושבר את ליבה, ועכשיו היא פה במגדלנה עם תקווה בלב.

קורט יגר – הם הכירו כשהוא הציג את עצמו בשם טוני. הוא היה בתפקיד. היא היתה צעירה, תמימה ובוטחת. אבל האהבה בינהם הייתה אמיתית למרות זהותו הבדויה וכשהיא עזבה גם ליבו נשבר ונשאר ככה במשך שמונה עשרה שנים למרות ניסיונות כושלים לשכוח אותה ולהמשיך הלאה. עכשיו הוא השריף של מגדלנה וקאדי אישה עשירה מאוד שבאה למגדלנה וקונה את בית המגדלור והשטחים מסביב.

"זה השתבש לנו, אבל לפני כן, היה לנו יופי צרוף ואני רוצה שזה יפסיק לגרום לנו כאב ושנוכל להתחיל להיזכר איך זה היה באמת"

הסיפור  בחלק הראשון של הספר נע בין העבר להווה. בין האהבה שלהם אז לבין הגישושים והמתיחות בהווה. שניהם חשים צער על הזמן שחלף ועל הבחירות שעשו אז והרחיקו אותם אחד מהשניה, אבל גם כעס וחוסר אמון.

החלק השני נע סביב גילוי האהבה המחודשת שלהם. מבחינתי היה אפשר לסיים את הספר כאן אבל  קריסטין אשלי אוהבת לספק את הרצונות הסמויים ביותר של הקוראים שלה. היא ממרקת את הרגשות של כל הדמויות, היא סוגרת את כל הקצוות. מורידה את הרעים על הברכיים ונותנת לדמויות הראשיות שלה לנצח ולזהור כמו כוכב. והאמת? זה כיף.

הזמן שחלף בנתיים הוא הספר השלישי בסדרת מגדלנה. קדמו לו הצוואה ונוסקת. כמובן שהדמויות מהספרים הקודמים גם מוזכרות. סוג של דרישת שלום.

קריאה מהנה.

אורנה שפי

אורנה, אוהבת ספרים ובישולים ומערבבת הכל יחד עם שירים טובים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן