Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הויקונט שאהב אותי
קטגוריה:
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 396
ב המכר של ה New York Times "פשוט נפלא, מלא קסם, הומור ושנינות." Kirkus Reviews  המשך עלילותיה של המשפחה אשר הפכה לתופעה עולמית! סיפורו של אנתוני ברידג׳רטון הוא הספר השני בסדרה האהובה, שהפכה לסדרה המצליחה בכל הזמנים ב-Netflix – הברידג׳רטון! נפתחה עונת הנשפים של שנת 1814, והסיכויים שנראה איזשהם שינויים לעומת 1813 קלושים. שדרות החברה מתמלאות שוב אימהות שאפתניות, שמטרתן היחידה היא לראות את בנותיהן היקרות נישאות לרווקים מושבעים. הוויכוחים בין האימהות מצביעים על כך שהוויקונט ברידג'רטון הוא המציאה של השנה הנוכחית ואכן, אם שערו של האיש המסכן נראה פרוע וסתור, זה מפני שאינו יכול ללכת לשום מקום מבלי שאיזו עלמה צעירה תעפעף לעברו בריסיה בחיוניות ובמהירות כזאת, שתייצר משב רוח בעוצמה של הוריקן. נראה כי העלמה הצעירה היחידה, שאינה מעוניינת בברידג'רטון, היא העלמה קת'רין שפילד, ולמעשה, יחסה לוויקונט גובל לעיתים בעוינות. וזאת הסיבה, קורא יקר, שמחברת שורות אלו חשה כי שידוך בין ברידג'רטון לעלמה שפילד יהיה בדיוק מה שיחיה את העונה, המשמימה ברובה. - חדשות החברה הגבוהה של ליידי וויסלדאון, 13 באפריל 1814

אנתוני, הויקונט מברידג'רטון היה רווק הולל ורדף תענוגות בכל מקום שרק מצא. הוא סבר שהחיים קצרים ונועדו לכיף. הקוד המוסרי אולי היחידי שהיה לו הנחה אותו לא להתעסק עם בנות טובים, הוא פחד שיתבעו אותו מה שיוביל לנישואים שלא היו על הפרק. הוא כבר ידע עם אילו בנות להתעסק ולעולם לא נשאר ללא פילגש, לעיתים אפילו יותר מאחת.

את כל השנים האחרונות הקדיש למשפחה שלו לאחר המוות הפתאומי של אביו. היו לו המון אחים ואחיות ונעליים גדולות של אביו שהשאיר אחריו. הוא עשה הרבה למעו אחרים ועכשיו החליט שרוצה בשבילו, הוא החליט שהוא רוצה להתחתן. כל מי ששמע את רצונו פיקפק בכך, אבל הסתבר שאנתוני היה רציני.

אדווינה וקייט לבית שפילד הגיעו לפרקן. קייט היתה המבוגרת מבין האחיות בתחילת שנות העשרים לחייה, יש כבר חשבו שתשאר רווקה זקנה. הן היו שונות אחת מהשניה מבחינה חיצונית. אדווינה היתה קטנת קומה בלונדינית ויפה וקייט היתה גבוהה עם שיער חום ועיניים חומות אבל היתה מרשימה בהחלט.
האחיות שפילד והאחים ברידג'רטון נפגשו באחת המסיבות כשהויקונט הזמין את אדווינה לרקוד ואילו אחיו הצעיר קולין התחבר לקייט. כשקולין הכיר לאחיו את קייט, כל מה שחשב הויקונט על אדוינה השתנה, קייט מצאה חן בעיניו.

אנתוני המשיך לחזר אחרי אדווינה וכיוצא מכך היה קרוב יותר לקייט. כל פגישה בינו לבין קייט חיזקה את התחושות השליליות של קייט למחזר של אחותה. הוא היה רודף שמלות יהיר וחצוף, היא ידעה שהוא לא מתאים לאחותה הצעירה. אבל משהו בו משך אותה, היה בו משהו לא מוסבר שהיא רצתה להיות איתו כמה שיותר.
גם קייט מצאה חן בעיני אנתוני ששמח לפגוש את אחותה של אדווינה אפילו יותר מאשר את אדווינה עצמה.

אז במי יבחר הויקונט המבוקש ומה יקרה בדרך?

סיפר קליל, נעים, שנון ומצחיק שהעביר לי בנעימות את היומיים האחרונים, יומיים חמים במיוחד. הספר נקרא בשטף רב, אהבתי את השנינות של הסופרת ובמיוחד את הריקוד הוירטואלי שרקדו הגיבורים לאורך הספר. רוצים לדעת יותר? לא תקראו, לא תדעו!

נהנתי לקרוא על רוח התקופה (1800 ומשהו), אין ספק שהסופרת ידעה לבנות תפאורה מתאימה ומנהגים שקשורים לתקופה מה שתרם לחוויית הקריאה שלי, אוהבת ספרים של פעם.
אהבתי במיוחד את דמותו של אנתוני שמלבד הקסם שלו על נשים הוא היה איש משפחה מהמעלה הראשונה והיה כמו סברס, דוקר מבחוץ ורך ממש מבפנים. איזה גבר… מזל שמכירה כאלו במציאות, יודעת שהם לא קיימים רק בספרים😄.

חלקכם בטח שואל את עצמו מהו ויקונט. כמוכם, כמוני אז פניתי לדר' גוגל שיודע הכל. ויקונט הוא תואר אצולה אירופאי נמוך מרוזן וגבוה מברון, תואר זה עובר בירושה.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן