Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
the gamble
תגיות: ,
סוגה:
מוציא לאור:
ספר:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 631
נינה שרידן זקוקה נואשות לפסק זמן. היא צריכה רגע שקט כדי לבחון את החיים שלה, ובייחוד את האירוסים שלה לגבר שלא זוכר איך הא אוהבת לשתות קפה. היא היתה בטוחה שלהגיע מאנגליה, לבקתה מבודדת בעיירה קטנה בהרי קולורדו יעשה את העבודה. אבל כשהיא מגיעה לבקתה ומוצאת שהיא אינה לבד שם כלל, מסתבר לה שלחיים תכניות משל עצמם, ושום דבר כבר לא יהיה כשהיה. הבעלים של הבקתה – מקס הולדן מופתע לחלוטין מהיפיפה שהופיעה פתאום על סף דלתו. ואז היא גם חולה ומקס מבלה ימים בטיפול בה. מקס, גבר השומר מאוד על פרטיותו, וליבו שבור וחסום, מוצא עצמו נמשך לאישה הדעתנית. מהר מאוד המשיכה בין השניים הופכת לבלתי ניתנת להתעלמות. אבל סודות מהעבר שצצים מאיימים להרוס את הסיכוי לאהבה, שמצאו שתי נשמות פצועות. אהבה היא ההימור הגדול מכולם.... קריסטן אשלי, 'מלכת הקראק' של הרומנים, ברומן שאי אפשר לעמוד בפניו. ראשון בסדרה האייקונית שלה – הרי קולורדו, שבה לכולם מגיעה הזדמנות שניה לאהבה.

נינה שרידן עומדת להינשא לארוסה ניילס אבל לאחרונה היא מרגישה שהזוגיות נמצאת בתקיעות והיא חייבת להתנתק מהכל ולברוח רחוק כדי לחשוב על עתידה ולקחת פסק זמן מהזוגיות הזאת.
היא מזמינה לעצמה חופשה בהרי הקולורדו בבקתה רומנטית בהרים אבל כשהיא מגיעה לבקתה לאחר 17 שעות טיסה מאנגליה ובאמצע סופת שלגים משתוללת בחוץ, היא מגלה שבעל הבקתה נמצא במקום וההזמנה שלה בוטלה.
נינה עייפה, זועמת, קפואה מקור והיא רק רוצה להניח את ראשה על הכר וללכת לישון, הבעיה שבעל הבקתה לא מוכן לאפשר לה להכנס פנימה ושולח אותה למלון סמוך.
נינה העצבנית נכנסת לרכב השכור שלה וכמובן נתקעת בתוך תעלה.
נינה מיואשת ומתחילה להרגיש לא טוב, היא נרדמת במושב האחורי של הרכב אבל בעל הבקתה ששמו הולדן מקסוול (מקס) מוצא אותו ומביא אותה לבקתה ואף מטפל בה במסירות.
לאחר שנינה מתאוששת היא מנסה לארוז את עצמה בשקט ולברוח למלון אבל מקס שמכנה אותה "הדוכסית" מתעקש שהיא חייבת להישאר כי היא עדיין חלשה ועושה הכל כדי שהיא לא תוכל לצאת מהבקתה.
נינה מרגישה כמו בת ערובה ולא מוצא חן בעיניה שהגבר השתלטן הזה (על אף שהוא נראה מעולה) יגיד לה מה לעשות אבל ידיה כבולות וללא הסעה לעיר היא מבינה שלא תוכל להגיע רחוק.

נינה חושבת על דרכים כיצד לברוח מהבקתה וממקס אבל בזמן שהיא עושה זאת, היא מתחילה להתקרב למקס ומבינה שדווקא עם הגבר הזר הזה שהיא מכירה בקושי יממה, היא מרגישה קירבה יותר גדולה ממה שהרגישה בחודשים האחרונים עם הגבר שהכירה שנתיים ואמור להיות הארוס שלה.
מקס אמנם שתלטן ולא ממש ג'נטלמן אבל יש בו חום ועדינות שמעולם לא היתה בניילס והוא שם לב לפרטים הכי קטנים.
נינה יוצאת לסיור מקומי עם מקס והיא מופתעת לגלות שהרבה אנשים בעיירה שנקראת נואו בון, כבר יודעים מי היא, בעיירות קטנות אין סודות בחברה וכולם יודעים הכל על כולם.
כשהם חוזרים לבקתה היא מבינה שהיא מתחילה לפתח רגשות כלפי מקס והדבר הכי טוב שהיא יכולה לעשות למען שניהם הוא לברוח וכמה שיותר מהר וכמה שיותר רחוק אבל מקס לא מוכן עדיין לשחרר אותה והוא נלחם כדי להשאיר אותה איתו.
מקס מרגיש שנינה מסתירה דברים כואבים וחייב לסדוק את השיריון שהניחה על עצמה ובזמן שנינה רק רצתה להתנתק ולמצוא שלווה ונחת, היא מוצאת הכל מלבד שקט והבית של מקס הופך במהרה לתחנת רכבת עמוסה
באנשים חדשים וישנים ונינה נכנסת בעל כורחה להרפתקה של פעם בחיים.

בסופרת קריסטן אשלי נתקלתי לראשונה כאשר קראתי את ספרה "הצוואה", כשהספר ה"ההימור" תורגם לעברית הייתי סקרנית לקרוא אותו אבל לצערי קראתי אותו באיחור אופנתי של מספר חודשים, מה שכן, ברגע שהוא נחת לידי, סיימתי אותו תוך יממה אחת בלי להניח אותו מידי לרגע.
אהבתי את העיירה בקולורדו, היא הזכירה לי את העיירה בסדרה "בנות גילמור", כולם שם היו כמו משפחה אחת גדולה ומחבקת וגם קצת חונקת, צחקתי המון מהמפגשים המשעשעים בין נינה לאנשי המקום וגם אהבתי את הקשר החזק בינה לבין אמא שלה.
דמותו של מקס היתה מתעתעת, רגע אחד הוא היה איש הרים (תרתי משמע) גאה ועקשן ורגע שני, חם, אוהב ומגונן יתר על המידה, אהבתי את הקשר שנוצר בינו לבין נינה.
אין ספק שקריסטן אשלי יודעת איך לכתוב נובלות רומנטיות והיא אחת הסופרות היותר אהובות עלי.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן