Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
הבעל של שתינו
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 376
כאשר תתחילו לקרוא את הספר הזה ודאי תהיו בטוחים שאתם יודעים מה הסיפור. מן הסתם תחשבו שזה הסיפור הקלאסי על אקסית קנאית שמפתחת אובססיה כלפי המחליפה שלה, אישה צעירה יותר ויפה יותר, אשר עומדת להינשא לגבר שהיה שלה. בטח תגידו שמשולש האהבים הזה די שגרתי. שעליתם על המתכונת מהעמוד הראשון. אז זהו, שלא. הספר הזה לא דומה לשום מותחן שקראתם. הבעל של שתינו הוא מותחן קצבי וגדוש תפניות עוצרות נשימה על מה שקורה מאחורי דלתיים סגורות גם בנישואים מושלמים לכאורה, ועל הסכנה המיידית האורבת לנו כאשר אנחנו בוחרים להתעלם מן האמת גם כשהיא מסתכלת לנו ישר בעיניים. הסופרת גריר הנדריקס והעורכת שרה פקנאן חברו יחדיו לרקיחת אחד המותחנים המצליחים ביותר בשנים האחרונות. הספר תורגם לעשרות שפות ומיד עם צאתו לאור נכנס לרשימת רבי־המכר של "הניו יורק טיימס".

נלי היתה גננת בגן ילדים ומלצרית לשם השלמת הכנסה כשהיא הכירה את ריצ'ארד. היא חזרה בטיסה מאמא שלה כשלפתע בחור צעיר וחתיך ביקש לתת את מקומו במחלקה הראשונה לחייל שיש לצידה של נלי. ריצ'ארד ישב לידה וכך הם התחברו. ריצ'ארד היה ג'נטלמן, עשיר, נעים הליכות שחיזר אחרי נלי בלהט והרעיף עליה מתנות יקרות וחיים כמו מתוך טלנובלה. הם מתחתנים, היא עוברת לגור איתו ומהר מאוד מתנתקת מכל החברים שהיו לה.

במהלך השנים שהיו נשואים (7 שנים ), הם ניסו להכנס להריון ללא הצלחה למרות טיפולים ובדיקות אצל רופאים מומחים מה שהקשה על הקשר שלהם ורק הוסיף למחלוקות בניהם והרחיק בין שניהם. מה גם וסוד מעברה של נלי שצץ בעקבות הטיפולים לא תרם לאמון בניהם.

נלי לא ידעה הרבה על עברו של ריצ'ארד, היא רק ידעה שאיבד את שני הוריו בתאונת דרכים ושאחותו מורין גידלה אותו. קצת אחרי החתונה היא החלה לגלות צדדים בריצ'ארד שלא הכירה.

לאחר שהתגרשו, נלי איבדה את כל מה שהיה לה וחייה השתנו מהקצה אל הקצה. היא כבר לא חיה בבית מפואר עם בגדי מעצבים וכרטיס אשראי פתוח. היא צריכה מקום לגור ועבודה כדי לאכול.

זמן קצר לאחר הפרידה מגלה נלי שכבר יש לה מחליפה – העוזרת האישית של ריצ'ארד תפסה את מקומה והם כבר בדרך לחופה. נלי נחושה בדעתה לעצור בעדם מלהתחתן. יש לה את כל הסיבות.

הספר נע בין שני צירי זמן. העבר בו נלי מספרת על חיי הנישואין שלה עם ריצ'ארד ועל ההווה בו היא מנסה למנוע מעוד אישה לעבור את מה שהיא עברה.

לא אוסיף על העלילה כדי לא לעשות לכם ספויילר חלילה. כל פרק בספר מוסיף נדבך לסיפור שהופך מרתק ומותח מרגע לרגע. הספר מחולק לשלושה חלקים שכל אחד מהם רק מגביר את הסקרנות והמיסתורין כשבסופו של הספר סגרתי אותו וחשבתי לעצמי שמגיע לצמד שכתב את הספר שאפו.

מה שכן אומר לכם שהספר נכתב בידי אומנים. הספר מתעתע בקורא כמה פעמים. גם כשהיה נדמה לי שאני מבינה לגמרי את העלילה ואת הפואנטה של הספר, התבדתי. זהו מותחן פסיכולוגי מהטובים שקראתי. כתוב היטב, מותח ומרתק. ספר מצויין שלא יכולתי להפסיק לקרוא בו וגם אחרי שסיימתי אותו, לא הפסקתי להרהר בו.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. עפרה מלכא

    סקירה מצויינת , עושה חשק מיד להתחיל ולקרוא , וזה מה שאעשה .

  2. שרון

    תודה יקירה. תהני! מחכה לשמוע חוויות

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן