Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
הבעל של שתינו
קטגוריה:
סוגות: ,
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 376
כאשר תתחילו לקרוא את הספר הזה ודאי תהיו בטוחים שאתם יודעים מה הסיפור. מן הסתם תחשבו שזה הסיפור הקלאסי על אקסית קנאית שמפתחת אובססיה כלפי המחליפה שלה, אישה צעירה יותר ויפה יותר, אשר עומדת להינשא לגבר שהיה שלה. בטח תגידו שמשולש האהבים הזה די שגרתי. שעליתם על המתכונת מהעמוד הראשון. אז זהו, שלא. הספר הזה לא דומה לשום מותחן שקראתם. הבעל של שתינו הוא מותחן קצבי וגדוש תפניות עוצרות נשימה על מה שקורה מאחורי דלתיים סגורות גם בנישואים מושלמים לכאורה, ועל הסכנה המיידית האורבת לנו כאשר אנחנו בוחרים להתעלם מן האמת גם כשהיא מסתכלת לנו ישר בעיניים. הסופרת גריר הנדריקס והעורכת שרה פקנאן חברו יחדיו לרקיחת אחד המותחנים המצליחים ביותר בשנים האחרונות. הספר תורגם לעשרות שפות ומיד עם צאתו לאור נכנס לרשימת רבי־המכר של "הניו יורק טיימס".
הספר מחולק לשלושה חלקים. בחלק הראשון כל פרק מסופר מנקודת מבט של אישה אחרת פעם מהצד של נלי ופעם מהצד של ונסה. לשתיהן יש מכנה משותף אחד הן בקשר זוגי עם ריצ׳ארד שתיהן מאוד אוהבות ילדים, עובדות כגננות ומשלימות הכנסה נוספת במלצרות.
ריצ׳ארד גבר חזק, איש עסקים ממולח וחסר פשרות הן בעסקים והן בבחירת בנות הזוג שלו ויש לו מטרה אחת, להינשא להביא ילדים לעולם. האישה שאתו תצטרך להיות תמיד זמינה עבורו, מבחינתו אמינות היא מעל לכל היא תצטרך לדאוג לו לארוחה חמה בסוף היום. היא תהיה האישה תעמוד לצידו באירועים חברתיים והוא בתמורה ייתן לה מעמד, כסף ומלתחה מדוגמת. הכל טוב ויפה עד שבמידה והאישה לא תעמוד בסטנדרטים שלו דברים עלולים להשתנות.
בהתחלה זה יראה לכם כמו סיפור על קנאה אובססיבית מצד בת הזוג לשעבר שעדיין אוהבת את ריצ'ארד ולא מסוגלת לשחרר. קינאה חסרת מעצורים שמאיימת ומהווה איום כלפיי החברה החדשה של ריצ׳ארד רגע לפני שהם עומדים להינשא.
החלק השני בסיפור תופס תאוצה והופך לקצבי יותר, מלא בתפניות מפתיעות במיוחד.
כשאני קוראת את הספר אני מבינה את המסר מבין השורות שמעלה סוגיה חשובה. בזוגיות שהכל נראה ורוד כלפי חוץ, לא תמיד משקף מה שקורה בתוך הבית רק בני הזוג יודעים על כך.
שתקראו ישר תחשבו שזה מותחן פסיכולוגי מטורף, אני חשבתי על המסר שמביא הספר על נקודות חשובות והסתכלות על החיים בזוגיות בפרט, לפעמים שאנחנו מאוהבים אנחנו פשוט "עיוורים" האמת מול העיניים אבל, במודע אנו בוחרים לא לראות אותה. למה?! לרוב חושבים ששפר עלינו המזל אנחנו מסונוורות, גם שהחברים הקרובים שלנו יתריעו בנו לשים לב נחשוב שהם מקנאים. מתי נקבל את "הסטירה לפרצוף" שמגיע הוויכוח שמתחיל ונגמר בהתפרצות ולאחר מכן מגיע שלב ההתפייסות, התנצלות וחוזר חלילה.
תוכלו לשכנע את עצמכן שזה טבעי אחרי הכל מי לא רב עם בן הזוג יש כאלו שיגידו "אם לא רבים לא אוהבים".
הספר חושף בפנינו סוגיה של אהבה וטרור נפשי. האם מעגל האימה הזה הסתיים מתישהו והכיצד הוא יגמר?!
הספר נכתב ע"י הסופרת גריר הנדריקס ביחד עם העורכת שרה פקנאן שרקמו עלילה מותחת וכל כך חשובה שהמסר חייב לעבור ולהגיע להרבה נשים שלא יכניסו "ראש בריא למיטה חולה".

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן