Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
בעיקר אותך
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 320
האם החלטות בהווה יכולות להקהות את כאב העבר? האם לנשמות שבורות יש סיכוי להרפא? האם אנשים עם עבר מורכב וקשה יכולים למצוא אהבה? קריסטל וגבריאל עברו כל אחד בנפרד, חיים לא פשוטים. שניהם הגיעו כבר מזמן למסקנה שעדיף להיות לבד מאשר להיפגע שוב ושוב. הם מעולם לא תיארו לעצמם שהיקום, שגזל מהם הכול, יעניק להם אהבה כה עמוקה. אך הגורל מסוגל להביא אותם רק עד נקודה מסוימת, וכעת עליהם לבחור אם להקשות שוב את לבם, או למצוא את האומץ לפשוט מעליהם את מכאובי העבר. מיה שרידן היא סופרת שככבה ברשימת רבי-המכר של העיתונים כגון הניו-יורק טיימס, יו.אס.איי טודיי, והוול סטריט ג'ורנל. תשוקתה האמיתית היא כתיבת סיפורי אהבה מציאותיים על אנשים שנועדו זה לזה. מיה מתגוררת עם בעלה בעיר סינסנטי שבמדינת אוהיו. יש להם ארבעה ילדים בעולם הזה, וילד אחד בעולם הבא. ספרה הראשון, שתורגם לעברית – קולו של ארצ'ר, יצא גם הוא בהוצאת א(ה)בות וזכה להצלחה גדולה ובעיקר לאהבה משמעותית.

גבריאל חווה טראומה קשה בילדותו. הוא נחטף כשהיה רק בן 9 ממגרש המשחקים ליד הבית והוחזק במרתף טחוב ע"י פסיכופט במשך 6 שנים. כשהוא יצא מהשבי הוא גילה שמלבד אליו לא נותר לו אף אחד בעולם מלבד אחיו, הוריו נהרגו שנה קודם בתאונת דרכים.

קריסטל היא בחורה צעירה ויפה. כסף כדי להתקיים יש לה בקושי והיא עובדת במועדון חשפנות מקומי. בשביל השלמת הכנסה אחרי הריקודים במועדון היא מבצעת גם ריקודים פרטיים.

יום אחד מופיע ליד הדלת של חדר ההלבשה במועדון שהיא עובדת בו בחור מוכר, זה היה גבריאל. היא זיהתה את פניו הנאות מהתקופה שהוא נעלם והיא הבינה מיהו. הוא לא עוד גבר שמחפש לגעת בה ולבוא על סיפוקו. היא מצאה חם בעיניו והוא ביקש ממנה בביישנות שתעזור לו להתרגל למגעה של אישה בעקבות הטראומה שחווה.

בתחילה היא מסרבת, אך משהרכב שלה שבק חיים ולא היה לה כסף לתקנו, היא יצרה איתו קשר מחדש וקיבלה את הצעת העבודה.

כנפגשו באחד מהחדרים במועדון הנסיון ליצור אינטימיות לא צלח. גם מבחינתה של קריסטל. משהו שם נגע לה בנימי הנפש והיא ביקשה להפסיק את המפגשים לאלתר. קריסטל רצתה רק לשכוח את מה שקרה ואילו גבריאל לא היה מוכן לוותר. היא כל מה שהוא צריך. הוא חייב לשכנע אותה, הוא לא ידע למה היא מסרבת לפגוש אותו.

ערב אחד, כשהמאבטח היה עסוק באיזו תגרה במועדון, החליטה קריסטל לא לחכות לו שילווה אותה לאוטו ויצאה לבד אל תוך הלילה אל עבר מכוניתה. ההחלטה התבררה כשגויה כששלושה גברים התנפלו עליה ופצעו אותה (ניסו לאנוס אותה). מצאו אותה חסרת הכרה עם פתק ביד שבו היה מספר הטלפון של גבריאל. מאותו הרגע חייהם של שניהם השתנו… מאחר ולקריסטל לא היתה משפחה ולא חברים מלבד אחת וגם כמובן מאחר וליבו יצא אליה, גבריאל טיפל בה ודאג לכל מחסורה. הם התקרבו האחת לשני, התוודאו על הטראומות מהעבר ונקשרו יותר מתמיד. הם היו הריפוי האחד של השניה ואהבו יותר מתמיד.

קריסטל לא הרגישה בטוחה שמה שקורה הוא הנכון עבורה ועבור גבריאל. היא הרגישה שהיתה צריכה להתרחק מהכל, כדי להרגיש שלמה עם עצמה ורק אז תוכל להיות שלמה בזוגיות. גבריאל הוא גבר רגיש מכיל ואוהב, אבל הרגישה שאולי היא לא ראויה לו. כל הרגשות סערו וכל המחשבות התבלבלו. קריסטל החליטה לקום וללכת. היא חייבת להיות היא עצמה לפני שתוכל להיות חלק מזוגיות. כך מצאה את עצמה לבדה, במסע לגילוי עצמי.

האם הם יחזרו להיות ביחד ויהיה סוף טוב לסיפור?

ממליצה לכם לקרוא את הרומן המקסים הזה. נהנתי מהכתיבה הטובה של מיה שרידן, מהסיפור שרקחה ובעיקר מדמותו של גבריאל.

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן