Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
באהבה כמו בשנאה
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 351
הכל הוגן באהבה ובעבודה. כותבות רבי המכר של הניו יורק טיימס - כריסטינה לורן - ברומן סקסי, ממכר שיסחוף אותך לריגושים ולספקות שבאהבה המודרנית. הם הכירו במסיבת ליל כל הקדושים אצל חברים משותפים, ואיך לומר... היה קצת מוזר. כנגד כל הסיכויים קרטר ואווי מיד נדלקים זה על זו. אפילו העובדה ששניהם סוכנים בעלי השפעה בשתי סוכנויות מתחרות, לא מצליחה לכבות את האש. אבל כששתי הסוכנויות מתמזגות, ובני הזוג מוצאים עצמם מתחרים על אותה המשרה; שוברים את הכלים. מה שיכול היה להיות רומן פורח ויפיפה, הופך למלחמת חורמה. קרטר ואווי שני מבוגרים מקצוענים בני שלושים פלוס. אז למה הם לא מתנהגים בהתאם? האם שני הנאהבים/יריבים, יקבלו את הסוף ההוליוודי הטוב? כריסטינה לורן - כן, כן, זו לא טעות, הן שתיים. כריסטינה לורן הוא שמן המאוחד של כריסטינה הובס ולורן בילינגס, שתי סופרות / חברות הכי טובות / תאומות מוח. הן כותבות לצעירים ולמבוגרים ויחד הוציאו 14 כותרים, שכולם הגיעו לרשימות רבי המכר של הניו יורק טיימס. כריסטינה לורן הן צמד סופרסטאר בעולם הרומנים העולמי. ספריהן נמכרים ב-30 ארצות והפכו לרבי מכר היסטריים בכל מקום בו פורסמו. הם נמצאים ברשימות רבי המכר של הניו יורק טיימס, USA Today ואמזון, והגיעו למקום הראשון ברשימות רבי מכר ברחבי אירופה. הן כותבות לנשים שאוהבות את הרומנים שלהן חכמים, מצחיקים, נוגעים בנושאים רלוונטיים ומלאי תשוקה. שילוב מנצח!

סיפור אהבה מקסים, עם דמויות מקסימות ובכל זאת נשארתי עם כאב בטן. בגלל אחת מדמויות המשנה. מצער ומטריד לדעת שיש אנשים כאלה.

אווי, סוכנת שחקנים מצליחה ומוכשרת, עובדת בחברת סוכנים גדולה עם בוס שוביניסט לחלוטין (זו הדמות שלא אהבתי. נבזה אמיתי). רווקה אשר תוהה אם איי פעם תמצא זוגיות ואהבה כי היא נשואה לעבודה שלה.

קרטר, בעל כריזמה ויחסי אנוש מעולים, גם הוא סוכן שחקנים, רק…. בחברה המתחרה. הוא נראה טוב ויש לו לב טוב שבא ליידי ביטוי במהלך הספר.

שניהם נפגשים במסיבת תחפושות של חברים משותפים אשר תכננו להכיר ביניהם כי חשבו שהם מתאימים. אפילו התחפושות שלהם תאמו. הוא הארי פוטר והיא הרמיוני.

האם שני אנשים העובדים בחברות מתחרות יכולים להיות חברים?

הם מחליטים לנסות.

אלא שהמציאות מאתגרת אותם יותר כאשר שתי הסוכנויות מתאחדות ואווי וקרטר מוצאים את עצמם מתמודדים על אותה משרה.

אומנם לאווי יש יתרון משמעותי של שנות ניסיון ו-וותק אך חיסרון אחד ענק. בוס שלא אוהב נשים מקצועיות, שמנסה להכשיל אותה, ולהקטין אותה בכל דרך אפשרית.  ומנגד להעצים את קרטר, לשבח אותו, ואפילו לתת לו כמה יתרונות.

אך האם זה הדבר היחיד שמניע אותו לפעול נגד אווי?

קרטר ואווי יודעים שהם צריכים לעבוד ביחד ולשתף פעולה אך בפועל  הם מתקוטטים כמו ילדים קטנים. מצד אחד יש צורך ורצון לממש את הקשר שלהם ולהיות זוג ומצד שני יש בניהם תחרות מקצועית.

קרטר, גבר רגיש ואיכפתי מודע להתנהלות המבישה של הבוס שלהם. ומוצא עצמו מתוסכל.

ואווי נלחמת, עומדת על דעתה ועושה כמיטב יכולתה.

אז מה גורם להם בסופו של דבר להיות יחד ולהתגבר על המכשולים והבוס החצוף?

את זה תגלו בעצמכם.

כמו שאתם מתארים לעצמכם הסוף טוב, ואפילו הבוס בא על עונשו אך בכל זאת נשארתי עם קצת טעם מריר. מלבד הנושא השובניסטי שעולה בספר, עולה גם הסוגיה של פערי שכר בין גברים לנשים, היחס המחפיץ לנשים בתעשיה, והצורך המתמיד של נשים להאבק על מקומן ועל הכרה ביכולות שלהן.

אורנה שפי

אורנה, אוהבת ספרים ובישולים ומערבבת הכל יחד עם שירים טובים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן