Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
ארבעת הצבעים בתקשורת בין אישית
קטגוריה:
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2021
מס' עמודים: 90
האם אתם מעוניינים להיות מומחים בתקשורת בין אישית? האם הייתם רוצים לשפר את חייכם? להיטיב את היחסים שלכם בתחום הזוגיות, הקריירה, העסקים וחיי היום יום? "ארבעת הצבעים בתקשורת בין אישית" הוא ספר שנועד לשפר את חייכם. בעזרת הספר תוכלו לפתח את היכולת שלכם לתקשר בצורה טובה יותר. תקשורת טובה היא המפתח לזוגיות מוצלחת, קריירה מצליחה, לעסקים טובים ולשיפור חיי היום יום. אני מבטיח לכם שאם תתמידו בשיטה, תהפכו למומחים בתקשורת בין אישית. הספר כולל: * שיטה יחודית לנבנת האנשים בסביבתכם, אופן פעולתם, ודרכי החשיבה שלהם. * שיטה יחודית לשיפור התקשורת הבין אישית. * מבחן אידיות שיעזור לכם להבין את עצמם בצורה טובה יותר. * תרגילים פרקטיים שיהפכו את הידע התיאורטי למיומנות מעשית. * חוברת תרגול. * הזמנה למועדון הסגור שלנו - מועדון "ארבעת הצבעים" "אני מאמין שכל אחד ואחת יכולים להצליח בכל תחום שיבחרו, כל מה שצריך זה, זה לרצות, להאמין, לפעול ולהתמיד." - לב קזריאן לב קזריאן עוסק בתחום ההתפתחות האישית כתשע שנים, לב למד ממנטורים רבים וגדולים מסביב לעולם. הוא למד שיטות רבות כולל NLP (שיטה ליצירת השפעה ושינוי במחשבות, רגשות והתנהגויות) לב מאמין שכל אחד יכול להצליח בכל תחום שהוא או היא יבחרו. כל מה שצריך זה לרצות, להאמין, לפעול ולהתמיד, וכמובן גם ללמוד את המיומנויות הנכונות. המטרה הגדולה של לב היא לעזור לכמה שיותר אנשים להתפתח מבחינה אישית. מדובר בתחומים שחשיבותם רבה, יש להם השפעה על חיינו אך לא מלמדים אותם בבית הספר. הכוונה נושאים כמו ביטחון עצמי, ביטוי עצמי, תקשורת בין-אישית, ניהול זמן, התנהלות כלכלים נכונה, אך להיות בן או ת זוג טובים, להיות הורים טובים ועוד.

ארבעת הצבעים בתקשורת בין אישית

קבלתי מעטפה אחה"צ מאילת ובה ספר דק . לא התאפקתי ומיד קראתי אותו. המחבר לב קזריאן עוסק בהתפתחות אישית מזה תשע שנים. בספרו זה, הוא מלמד שיטה שדרכה הקורא ילמד איך "לקרוא" אנשים בצורה מיידית, ילמד איך לתקשר בצורה מיטבית עם בן שיחו/ בת שיחו על מנת להתחבר אליו/ אליה באופן מתאים והולם לאופיו.

השלב הראשון – עוד לפני ההסבר המעמיק והממצה- הוא שאלון של 100 שאלות. השאלון מתחלק ל- 3 חלקים:

הראשון- דירוג מילים המתארות אתכם על פי ההרגשה המידית שלכם.

השני- דירוג סדרות של 4 מילים לפי סדר וניקוד מתאים.

השלישי- דירוג סדרת שאלות על פי ניקוד על פי התשובה שמתארת אתכם בצורה הטובה ביותר עד התשובה שהכי פחות מתארת אתכם.

סיכום הדירוג ממיין את האנשים לארבעה צבעים: אדום, צהוב, כחול וירוק. נקודת המוצא היא כי כל אדם אינו רק צבע אחד. הוא שילוב של ארבעת הצבעים. אז מה הם אותם צבעים ומה הם מסמלים?

האדום– הדומיננטי: לרוב הם הראשונים בכל. הם אלה שמצליחים בעסקים ומגיעים לדרג ניהולי גבוה בעבודה. חדורי מטרה. הדרך אינה מעניינת אותם. העיקר היא התוצאה ומיידית. ממוקדים, נמצאים במרכז העניינים, אינם סבלניים. אוהבים את עצמם, בעלי שליטה, רגש פחות מדבר אליהם.

הצהוב– הרגיש: מתנהגים בכנות, משחקים לפי חוקים, מוכנים לעזור לאחרים. מעניין אותם היחס לאנשים. יעשו הכל בכדי להימנע מוויכוח. מקשיבים, תורמים לקהילה. ייפגעו אם צועקים עליהם.

הכחול– הכייפי: אנשים שמחים. חושבים לטווח קצר, חיים את הרגע, יש להם נטייה לשכוח, מפוזרים. לא אוהבים להיות בבית. בד"כ עם חברים. נטייה לאחר. שומעים מוסיקה בקול חזק. אופטימיים. תמיד מאמינים כי מחר יהיה יותר טוב.

הירוק- מחושב: אחראים ומחושבים. מסודרים בביתם ובמחשבותיהם. טובים עם כסף. צריכים לדעת הכל מהכל. סקפטיים. פועלים מתוך ידע. מרוב למידה, לא מגיעים לפעולה. חכמים ואינטליגנטים. אוהבים להישאר בבית ולקרוא ספר טוב

אז לאחר שמיפינו את האנשים , איך מזהים אותם ואיך מתקשרים איתם? על כך בספרון הממוקד.

מעניין, התרגיל לקח לי אולי 5 דקות. ואיזה אדם אני? מי שמכיר אותי- יודע!

רחל רוזיליו

אמא לשבעה וסבתא לאחד עשר נכדים (בנתיים..) ספרים זה נשמה - אהבה שאינה תלויה בדבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן