Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
אפשר לגלות לך סוד
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2019
מס' עמודים: 350
לאמה קוריגן יש לב גדול והמון סודות קטנים שהיא לא מספרת לאף אחד. היא מסתירה מהחבר שלה את מידת המכנסיים האמיתית שלה ואת העובדה שהיא שונאת ג'אז; היא משקה את העציץ של חברתה לעבודה במיץ תפוזים; היא כבר שתתה את היין שאבא שלה אמר לה לפתוח רק בעוד עשרים שנה; ותיק המעצבים שלה מזויף . אבל בטיסה סוערת במיוחד מסקוטלנד ללונדון, אחרי פגישה עסקית כושלת, היא משתכרת ומגלה לזר מסתורי ויפה תואר את כל הסודות שלה, אפילו המשפילים ביותר. היא עוזבת את הטיסה מבועתת מכך שחלקה הכל עם זר מוחלט, אבל מרגיעה את עצמה: היא הרי לא תפגוש אותו שוב לעולם, נכון? אפשר לגלות לך סוד? הוא ספר סוחף, רומנטי ומצחיק עד דמעות. סופי קינסלה היא סופרת בריטית שפרסמה עד היום עשרות ספרים למבוגרים, ילדים ונוער. ספריה זכו לפופולריות עצומה בעולם ונמכרו בלמעלה מארבעים מיליון עותקים ביותר משישים מדינות. אפשר לגלות לך סוד? הוא ספרה השני הרואה אור בהוצאת הכורסא, וקדם לו החיים ה(לא כל כך) מושלמים שלי.

אף פעם אל תספרי לגבר הכל על עצמך, כי ברור שזה רק יעורר צרות.

אמה קוריגן היא אישה צעירה בת 25 שמתגוררת בלונדון ועובדת כמעט שנה בתאגיד שמשווק את משקה הקולה.
כשאמה מקבלת הזדמנות לטוס לגלגזו ולקדם את המכירות של משקה ספורט חדש, היא לא חושבת פעמיים ומקווה שהנסיעה תביא לה את הקידום עליו היא חולמת כבר זמן רב, רק שחלומות לחוד ומציאות לחוד והעסקה לא מתקדמת כמו שאמה ציפתה והנסיעה הופכת במהרה לחלום בלהות.
במטוס בחזרה הביתה אמה קצת שיכורה ולא ממש יציבה ובזמן שהמטוס נכנס לכיס אוויר והיא בטוחה שהיא עומדת למות, היא מוצאת את עצמה מגלה את הסודות הכי אינטימיים, אישיים ומביכים שלה לבחור האמריקאי שיושב לידה בטיסה.
למחרת, אמה מתאפסת על עצמה ונזכרת בחרדה בכל מה שקרה אבל מתנחמת בידיעה שהיא לא תראה יותר בחיים את הזר האמריקאי וכל הסודות שלה כבר יילכו איתו לקבר.

בבית מחכות לה הדרמות הרגילות, החבר שלה קונור רוצה שהיא תעבור לגור איתו והאמת שקונור כל כך מושלם שאמה לא בטוחה שהיא בכלל מאוהבת בו.
הם אף פעם לא רבים ולא מתווכחים על שום דבר כי אמה מספקת לו את התשובות שהוא רוצה לשמוע אבל זה לא באמת מה שהיא רוצה לעצמה.
בנוסף לכל הצרות, אמה צריכה לנסוע לביקור אצל ההורים שלה לכבוד יום הולדתה של אמא שלה ורק המחשבה על זה גורמת לה לחוסר נוחות כי היא תמיד מרגישה שהיא לא מספיק מוצלחת בעיני הוריה וצריכה להתחרות על תשומת הלב עם בת דודתה קרי שנחשבת לעילוי במשפחה.
בעבודה הכל שגרתי ומשעמם וכשנדמה שהכל עומד להסתדר, הזר המסתורי מהמטוס מגיח במפתיע לתוך חייה והוא זוכר כל מה שהיא סיפרה לו ברגע של חולשה ועכשיו כל חייה עומדים על חוט השערה ותלויים במילה אחת של האיש הזה.

את הספר הזה שמרתי לי ליום הכיפורים והוא היה בחירה פשוט מושלמת מבחינתי, הוא היה קליל, רומנטי, משעשע וגרם לי לצחוק הרבה. אהבתי את דמותה של אמה, היא היתה שילוב של ברידג'יט ג'ונס פוגשת את לואיזה קלארק.
דמותה של אמה תעבור שינויים במהלך העלילה ובדרך הכנה והמצחיקה שלה היא תמצא את הדרך להתמודד עם כל המכשולים. הספר הזה הזכיר לי למה אני כל כך אוהבת את ספריה של סופי קינסלה – מומלץ בחום.

קריאה מהנה.

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן