Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
אנטומיה של סקנדל
תגית:
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 304
העבר שלך תמיד מחכה לך, גם 20 שנה אחרי. סופי היא האישה המושלמת עם החיים המושלמים. יש לה בית יפה, שני ילדים מקסימים, ובעל מושלם: ג'יימס. פוליטיקאי צעיר וכריזמטי, אורח רצוי בדַאוּנינג 10. ערב אחד ג'יימס חוזר הביתה, ומתוודה שעשה טעות, והחיים המושלמים של סופי נכנסים לסחרור. מה שנשמע תחילה כמו מעידה רומנטית, מידרדר במהירות לאישום חמור ולמשפט פומבי תחת אור הזרקורים. קייט, התובעת במשפט, היא פרקליטה מבריקה. היא לא תיתן לדבר לעמוד בדרכה לַצדק, גם אם צריך לכופף את הכללים. זהו סיפור מרתק על אהבה ונקמה, ועל סודות שממתינים, אפלים, במחשכים. אנטומיה של סקנדל תורגם לעשרים ושתיים שפות, והפך מיד לרב־מכר עולמי. הספר עוּבד לאנתולוגיית מתח מצליחה בנטפליקס ("אנטומיה של שערורייה"), בהפקת דייוויד א׳. קלי ויוצרי "בית הקלפים". שרה ווהן, בוגרת אוקספורד, עבדה ב"גרדיאן" הבריטי ככתבת פוליטית לפני שהתחילה את הקריירה שלה כסופרת. אנטומיה של סקנדל הוא ספרה השלישי. היא חיה בקיימברידג' עם בעלה, שני ילדיה והכלב המשפחתי. "העלילה המבריקה הזאת מעלה סוגיות רבות, חשובות ועכשוויות." הטיימס "לא ניתן להניח מהיד! מרתק וסוחף... על תעתועי הקיום ומסתרי הלב והנפש." הגרדיאן "אחד הספרים הטובים ביותר שתקראו השנה."  קלוזר  "זה אחד מהמקרים הנדירים האלה — ספר שראוי לחלוטין לרעש שנוצר סביבו." בוק רַיוט

תכירו את קייט. יועצת המלכה, ליטיגטורית פלילית, תובעת עתירת נסיון, מומחית בפשעי מין, בת ארבעים ושתיים, גרושה, בלי זוגיות וילדים.

קייט אהבה להגן על אנשים ולהוציא את האמת לאור, היא אהבה במיוחד את הצד התובע. היא ניהלה את המשרד שלה ביד רמה והעבודה היתה רוב עולמה.
היא תמיד אומרת את המילה האחרונה ותעשה שמיניות באויר כדי להוכיח צדקתה.
יש לה את כל הנתונים להיות מוצלחת בתפקיד שלה.

תכירו גם את סופי וג'יימס, הוא היה תת מזכיר המדינה לסיכול קיצוניות והיא בעיקר היתה לאמא לשני הילדים המקסימים שלהם. הנישואים שלהם היו לא רעים בכלל עד שג'יימס הנחית את הפצצה. הוא אמר לה שהוא פישל, הוא התוודא בפניה, הוא היה בקשר אינטימי עם מישהי מהעבודה.
אם זה לא מספיק, אז הוא מוסיף ומספר לה שהסיפור גם הודלף והולך להתפרסם. היא לא תהיה עם החרפה שלה בעצמה, המשפחה שלה והניאוף של בעלה יהיה מרוחים באמצעי התקשורת, הולך להיות קירקס. מילא היא תצטרך להתמודד, אבל מה יעשו הילדים?

הלוואי וזה היה נגמר רק בזה. ג'יימס מואשם ונגרר למשפט פומבי בו כל מה שלא רצה שידעו יוצא החוצה כשסבל נגרם לכולם. בין אם זה לאוליביה הבחורה הבלונדינית שאיתה בגד ובין אם זה לאישתו המסורה סופי ולילדיה שנקלעו לסערה ועולמם מתהפך עליהם ביום אחד.

הספר מספר על העבר של הדמויות כדי לתת רקע מתאים לסיפור וכדי לקשור אותנו טוב לדמויות. אהבתי את סיפורי הרקע אבל עוד יותר את סיפור המשפט שהיה מרתק והעלה לא מעט מחשבות על משפטי קורבנות אונס ומה שהם עוברים בהוצאת האמת שלהם לאור, על פרקליטים והאינטרסים שלהם, על רעיה שבעלה בוגד בה ובעיקר על השמעת האמת ועשיית צדק.

עלילה מרתקת ופתלתלה שסיקרנה אותי לאורך כל הסיפור. הייתי סקרנית לדעת מהי האמת והאם באמת יעשה צדק והיא תצא אל האור. נהנתי ואני לגמרי פה כדי להמליץ.

קריאה מהנה!

 

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן