Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
אי אפשר לעמוד בפני
תגית:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2013
מס' עמודים: 397
לוסי יוריק, בתה של נשיאת ארצות הברית לשעבר, עומדת להינשא לטֶד בּוֹדִין - האהוב בבניה של העיירה וַיינֶט שבטקסס. מג חושבת שזה רעיון רע מאוד, והיא נחושה להציל את חברתה משיברון לב בטוח. כך, כשלוסי בורחת ברגע האחרון, מג הופכת לאישה השנואה ביותר בעיירה, שם נתקעה עם מכונית מתה, ארנק ריק וחתן זועם במיוחד. אבל מה הדבר הכי גרוע שעלול לקרות? שתתאהב במי שאי אפשר לעמוד בפניו, האחד והיחיד? לא סביר במיוחד. לא סביר בכלל. אי אפשר לעמוד בְּפָנַי הוא רומן מפולפל, משעשע וסקסי, שאין מה לומר - פשוט אי אפשר לעמוד בפניו - על אהבת אמת בסגנון טקסס, פרי עטה של מי שראויה לכתר "מלכת הקומדיה הרומנטית". "כאשר פיליפס אוחזת בעט, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם הולכים לעשות חיים. הגברת הזאת היא קוסמת." - אוֹקְלנד פְּרֶס סוזן אליזבת פיליפס היא הסופרת היחידה שזכתה ארבע פעמים בתואר היוקרתי "סופרת השנה" מטעם איגוד סופרי הרומן הרומנטי באמריקה. היא מתגוררת בפרברי שיקגו ומעידה על עצמה שהיא טיילת נלהבת, חובבת גינון, תולעת ספרים, רעיה ואם לשני בנים.

ספר רומנטי בדיוק לפי המתכונת שאני אוהבת. הגיבורה בצרות, עדיין חושבת שהיא יודעת הכל יותר טוב מכולם, הגיבור מותיר עליה רושם ראשוני רע ומרשה לעצמו לייעץ לגברת-יודעת-כל, מה שאומר הזמנה להרבה התנצחויות ושינאה הדדית, עד שהכל בא על מקומו בשלום.

ובואו נוסיף כבר למרקחה הלוהטת הזאת גם סיבוכים נוספים כמו: הגיבורה אחראית להרס החתונה של הגיבור עם חברתה הטובה ביותר, הגיבור מתכוון על כן להרוס את חייה של הגיבורה האומללה, היא משיבה לו מלחמה שערה, פעם ידו על העליונה ופעם ידה, וכקוראים אנו נהנים מצחצוח לשונות משעשע.

אחחח… כמה אהבתי את הספר הזה.

אז ככה, לגיבורה קוראים מג והיא האחראית לתסבוכת בחייו של טד בודין, יקיר כל אם ובת בעיירה הקטנה. מג גורמת לחברתה הטובה לוסי להבריז מהחתונה עם טד, החתן הפגוע מתכנן תוכנית נקמה מתוקה במג והיא כאמור תעשה הכל כדי לחמוק ממנה.

הסיפור עשיר בדמויות משנה, נותן הצצה לחיי עיירה שקטה ומנומנמת ששלוות תושביה עומדת בסכנה בשל תוכניות פיתוח שיכולות מצד אחד להושיע אותה מבחינה כלכלית, אך מצד שני להפוך את העיירה למסחרית ותיירותית, מה שיפגע באיכות חיי התושבים. כמובן שלא חסרים תככים של תושבים תמימים יותר ולא תמימים בכלל, כשכולם רבים על תשומת ליבו של יקיר העיירה – טד בודין הנחשק כמובן. ואל תוך כל הבלאגן הזה נקלעת מג.

מצאתי את עצמי צוחקת פעמים רבות מהדינמיקה בין מג לטד, מהמצבים המשעשעים שרקמה הסופרת. ואפילו שבתי לקרוא את הספר שוב לאחר כמה שנים וגיליתי בו דברים חדשים, ועדיין צחקתי.

ממליצה לכל שוחרי הרומנטיקה. ספר קליל וכייפי.

הילה ארוון

אוהבת לקרוא רומנים היסטוריים, ספרי עיון לצורך תחקירים, מותחנים ובכלל כל ספר טוב באשר הוא. בלוגרית ספרים לעת מצוא ואימא עסוקה מאוד.

לפוסט הזה יש 3 תגובות

  1. עדנה

    עדיין לא קראתי את הספר. הסקירה בהחלט עושה לי חשק לקרא אותו. יש כל כך הרבה ספרים בהמתנה שהבחירה קשה. מה לבחור מתוך ערימת הספרים.

  2. נועה

    עשית לי חשק!

  3. נועה

    בשבילי יש רק מג אחת..

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן