Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
איתנו זה נגמר
סופר/ת:
סוגה:
מוציאים לאור: ,
שנת הוצאה: 2018
מס' עמודים: 352
החיים של לילי לא היו קלים, והיא עשתה כל מאמץ כדי ליצור לעצמה את החיים שהיא רוצה. לכן, כשמשהו ניצת בה למראה הנוירוכירורג המדהים רייל קינקייד, הכול בחייה נראה כמעט טוב מכדי להיות אמיתי. רייל אסרטיבי, עקשן ואולי מעט יהיר. הוא גם רגיש, ויש לו חולשה ללילי. אבל הוא סולד ממערכות יחסים. לילי מוטרדת מאוד מיחסיה החדשים ומוצפת במחשבות על אטלס קוריגן, אהבתה הראשונה והחוט המקשר בינה לעבר שהשאירה מאחוריה. הוא היה הנפש התאומה שלה, המגן שלה. כשהם נפגשים במפתיע, כל מה שלילי בנתה עם רייל מתערער. איתנו זה נגמר הוא סיפור בלתי נשכח על אהבה שגובה את המחיר הנורא מכול.
אם את אישה ויש לך בנות זהו ספר חובה! לך ובעתיד גם להן.
עבר/הווה/עתיד שרשרת של אירועים שכולם מתקשרים אחד בשני. משקעים מהעבר מלווים את חיינו ורק אנחנו יכולים לקבל החלטה, האם להישאר בה או לשנות את גורלנו וגורל ילדנו. לפעמים הלא נודע מפחיד יותר מהקיים זה לא טוב אבל זה הרע במיעוטו, כי מי יודע מה מחכה לנו שם בחוץ, תמיד זה מפחיד יותר! הכי קל לשפוט אחרים מהצד, לא להעריך כוחות ותעצומות נפש.
אל תשפטו זכרו!
כל אדם שאתם פוגשים נלחם במאבק שאתם לא יודעים עליו!
תהיו נחמדים 
תמיד!
ולכן הנשים והגברים כאחד, בתוך כל הכאוס תאמינו, הכל אפשרי! 
זהו סיפור עוצמתי, מטלטל שיתן לכם מכה לבטן הרכה, הסיפור מתחיל כביכול כרומן רומנטי על שני נערים, מבתים שגורלם לא שפר עליהם ומזל טוב לא היה נחלתם.
לילי בלום היא הדמות הראשית והדומיננטית בספר, שמלווה אותנו בסיפור לאורך חייה בתור אישה/נערה/ילדה ברחשי ליבה, מאמינה בעיקר בטוב וגם שהכול מסביבה אפור, תמיד תראה את חצי הכוס המלאה.
ברגע אחד של תשומת לב ♥ היא מגלה נער בבית נטוש בקור איום ונורא לילי, מחליטה להשאיר ארוחה על מפתן הדלת, לימים זה מה שהציל את אטלס אבל, גם מה שהציל את לילי, מי הציל את מי יותר?!
חייה של לילי ממשיכים עם מחשבות לחלומות גדולים, ברגע של מחשבה וחיפוש עצמי אחר שקט נפשי, על גג בניין בבוסטון היא שוב נקלעת למצוקה של גבר אחר, חסר מנוחה בלשון המעטה רייל, לא מפספס אותה והם פותחים בשיחה כנה, נוקבת, אמיתיות ובלי מחסומים ומעצורים.
אמיתות עירומות הם לא תמיד דבר נעים לעין…(עמוד 20)
אבל האמת תמיד עדיפה על שקר, אימצתי לעצמי את האמיתות העירומות זה כואב וזה עלול לפצוע, אבל מאמת נרפאים מהר יותר בוודאות. חשוב לזכור! 
אין דבר כזה אנשים רעים. כולנו אנשים שלפעמים עושים דברים רעים (עמוד 21)
לימים לילי מגשימה את חלומה "כי לפעמים, חלומות מתגשמים" היא מקימה חנות פרחים שיוצאת מהסטנדרט ועם חשיבה מחוץ לקופסה, היא זוכה לשבחים והצלחה מרובה ודווקא שנראה שהכל מסתדר משהו קורה!
החיים הם דבר מוזר… אנחנו צריכים לעשות כל מה שאנחנו יכולים בשביל שהשנים האלו יהיו מלאים כמה שאפשר (עמוד 203)
יחסיה עם רייל עולים מדרגה ביום שהם נפגשים שוב, היא איבדה כבר אמון באדם ולא מאמינה שמסלול חייה מסמן לדברים טובים אבל כל חייה למדה "פשוט לשחות", עד שמפגש מהעבר מערער אותה ואז עליה "פשוט לצוף" 
גם שמשהו פוגע בך, זה לא אומר שאת יכולה להפסיק לאוהב אותו. מה שהכי כואב זה לא המעשים שמישהו עשה. זאת האהבה. אילולא היתה אהבה קשורה במעשים האלו, היה קצת קל יותר לשאת את הכאב עמוד 301).
האמת העירומה שלי בעוד 3,2,1… שניות!
גם אני גדלתי בבית עם אב שפגע באימי ): תמיד חשבתי שאת חלשה, היום גיליתי כמה את חזקה בגוף ובנפש.
רק תזכרו!
לפני שתשפטו מישהו. תנעלו את נעליו. תעברו את דרכו. תעמדו על כל אבן שהייתה בדרכו. תרגישו את כאבו. תטעמו את דמעותיו… ורק אחרי זה תגידו לו איך לחיות! 

סוזן צדוק

סוזן צדוק, חיה ונושמת ספרים, מלאה בשמחת חיים ומכורה לסושי.

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. רוית ברגר

  וואו סוזי בזה הרגע סיימתי לקרוא את הספר המדהים והמצמרר הזה ומיד קראתי את הסקירה שלך והאמת הערומה שלך …
  התמזל מזלי להכיר אותך קצת יותר לעומק ולדעת איזו אדם נפלא את
  אין ספק שאמא שלך חזקה בגוף ובנפש ובזכות זה את בדיוק כמו שאת

  1. סוזן צדוק

   רוית מדהימה שאת ❣️ בטוחה שהספר הפך לך את הבטן, ספר עם מסר חזק ורגשות מעורבים. תודה שהתייחסת לאמת העירומה שלי! חייבת להודות שעד שלא קראתי אותו, האמנתי שאמא שלי אישה חלשה בבחירה שלה, אבל לא! היא לביאה ונשארה שם בשבילנו כל החיים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן