Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
אחיות לסוד
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2017
מס' עמודים: 304
רוצח אכזרי המחויב לדאוג לכך שסוד הרסני לא יתגלה, פועל ללא רחמים ואינו בוחל בשום אמצעי כדי להשיג את מטרתו. מותה הפתאומי והבלתי-מפוענח של סבתה של מדליין מחזיר אותה לקופר איילנד. היא מבקשת להיפגש עם דפני, חברת הנפש שלה מילדות. עשרים שנים שהשתיים לא התראו זו עם זו. הקשר הקרוב ביניהן נקטע כשמדליין, בת השתים-עשרה, הותקפה באלימות.מדליין ודפני קושרות מחדש את חייהן באותה חברוּת אמיצה שעדיין נותרה ביניהן, ושהזמן שעבר לא מוסס אותה.ג'ק הוא ראש האבטחה של רשת המלונות אשר ירשה מדליין. הוא מגיע יחד עם מדליין לקופר איילנד ומשם הם מאתרים את דפני שחוברת אליהם.אומנם ג'ק אפוף חשאיות, והוא אינו מצטיין בתחום היחסים הבין-אישיים, אך הוא היחיד שמדליין סומכת עליו. ורוצה בו.לג'ק יכולת מחוננת להתחקות אחר מוחות מעוותים. הוא מגייס לעזרתו את אחיו, אייב, והארבעה כורתים ביניהם ברית מוצקה ויוצאים במרוץ נגד הזמן לשם לכידתו של הפושע שמהווה איום על חייהם, בטרם יגיעו לנקודה שאין ממנה חזור."אחיות לסוד" הוא מותחן משובח, מעתיק-נשימה, שחושף את הייחודיות האנושית בסיפור איכותי ויוצא דופן.

סנקטויארי קריק,  אריזונה.
מדליין צ'ייז היא אישה צעירה ומצליחה שמנהלת רשת מלונות שירשה מסבתה האהובה, אדית. לצערה של מדליין אדית נהרגה לא מזמן כתוצאה משריפה במלון.
הוריה של מדליין נהרגו בתאונה כשהיתה מדליין בת חמש ומאז גידלה אותה אדית לבד.
לפני 18 שנה היגרו אדית ומדליין לעיירה הקטנה סנקטויארי קריק לאחר שברחו מקופר איילנד ואדית פתחה אכסניה ללילה כולל ארוחת בוקר כדי לפרנס את שתיהן,  מה שהפך ברבות הימים לרשת מלונות בוטיק.
יום אחד, מחליטה מדליין לנסוע  לקופר איילנד, לבקר במלון "אורורה פוינט" שהוא אחד מנכסיה של סבתה לאחר שקיבלה הודעה מטום, האיש שנבחר על ידי אדית להשגיח על המלון.
טום ביקש ממדליין שתגיע כי עליו לשוחח עמה באופן אישי.
מדליין מעולם לא חזרה לקופר איילנד לאחר שהיא וסבתה ברחו משם לפני 18 שנה אבל היא מרגישה מחויבת לנסוע לשם עכשיו ולהחליט בנוגע לעתיד הנכס הזה.

ערפל כבד אופף את הנכס באורורה פוינט. אדית צ'ייז תמיד התחמקה מלהשיב על שאלה כלשהי בנוגע למלון זה.  כעת נכדתה מתנהגת בחשאיות זהה בקשר אליו.

כשמדליין מגיעה למלון "אורורה פוינט" היא מוצאת את טום מתבוסס בדמו על הרצפה, היא מזעיקה עזרה אבל טום לא שורד ומדליין נשארת חסרת אונים עם גופתו של טום שסביר להניח שנרצח.
מדליין מצליחה לברוח בעור שיניה מהמלון לאחר שהרוצח כמעט ותופס גם אותה.
היא מבקשת מג'ק ריינר, מנהל האבטחה  של מלונות סנקטויארי קריק (בעברו היה ג'ק יועץ של האף. בי. איי) שיגיע לאי כדי לשמור עליה ולעזור לה.
ג'ק הענייני מנסה לדלות כמה שיותר פרטים על ליל אמש ומדליין מעדכנת אותו על כל מה שקרה, שניהם מנסים להבין מי ניסה להרוג את טום ומדוע.

ג'ק אולי אינו הטיפוס החם והעוטף, אבל יש לו אופי של גבר שמסוגל להתמודד עם כל משבר.  והיא ניצבת כעת בפני משבר.

מדליין נאלצת לספר לג'ק על הסוד הנורא שגרם לפני 18 שנה לסבתה ולה לברוח מקופר איילנד ויתכן שהשלכות מאותו ערב מזעזע גרמו למותו של טום.
מדליין מספרת לג'ק שהיחידה שהיתה עדה למה שקרה באותו ערב היתה חברתה בלב ובנפש דפני נייט.
מדליין יוצרת קשר עם דפני לאחר שלא היו בקשר במשך 18 שנה ונדהמת לגלות שפורץ חדר לדירתה של דפני בלילה הקודם והמחשב הנייד שלה נגנב והיא מבינה שכנראה הרוצח הגיע גם לדפני.
היא מבקשת מדפני שתגיע בדחיפות לקופר איילנד, ומעדכנת אותה שכנראה סבתה וטום נרצחו בעקבות אותו מקרה שקרה לפני 18 שנה.

שמונה-עשרה שנות שתיקה היו כמו חול טובעני. אי אפשר לצאת ממנו בבת אחת.  צריך להיחלץ ממנו לאט לאט, סנטימטר אחר סנטימטר.

ג'ק ומדליין בעזרת דפני ואחיו אייב, מתחילים לחקור את התעלומה שמסתתרת מאחורי המלון, מה שמוביל אותם לרשת מסובכת של תככים ויכולה לסכן את חייהם.

נהנתי מאד מהספר "אחיות לסוד" הוא היה מטובל בקורטוב של מתח ומסתורין וכמובן ברומנטיקה, קראתי אותו בנשימה עצורה ולא רציתי שהוא יסתיים.
ג'יין אן קרנץ היא סופרת אמריקאית שכתבה מעל 120 נובלות, אין לי מושג איך לא קראתי אף ספר שלה עד כה אבל אין ספק שהיא נכנסת לרשימת הסופרים האהובים עלי.

קריאה מהנה

חגית בן-חור

חגית בן חור, בלוגרית ספרים, חיה בסרט ומכורה לסדרות טלוויזיה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן