Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
אהבתי אותך בחלום
קטגוריה:
תגית:
סופר/ת:
סוגה:
מוציא לאור:
שנת הוצאה: 2022
מס' עמודים: 434
לג'ואל היו חוויות פחות מוצלחות מאהבה. מערכות היחסים שהיו לו לא עלו יפה ובסופו של דבר מצא את עצמו לבד. הוא גם לקח החלטה אמיצה ופרש מהעבודה שכה אהב כוטרינר ובעיקר חיפש את עצמו. הוא חיפש וחיפש עד שמצא את קאלי. לקאלי היה בית קפה מקומי שהשקיעה בו את כל המרץ שלה. היא הדחיקה את העבר, ניסתה לשכוח מהכל, חשבה שזה יעלם... היא היתה עסוקה כל כך בבית הקפה ובעצמה שלא הבחינה בג'ואל ההורס שהפך להיות לקוח קבוע בבית הקפה שלה. שניהם ניסו להתכחש האחד לשניה, היו להם מיליון סיבות למה לא, מיליון חומות מסביב. החומות החלו ליפול לאט לאט כשקאלי פונתה מהדירה המעופשת שלה ולגמרי במקרה הפכה להיות שכנה של ג'ואל. ההתחלה היתה מהוססת מאוד, איטית, אפלטונית ומרגשת אבל הכימיה והמשיכה בניהם עשתה את שלה. לא שלא היו קשיים בדרך, היו גם היו. מליסה היזיזה של ג'ואל שסרב לקשר אחר, הסוד של ג'ואל עם החזיונות שחלם, המשקעים של קאלי, חוסר הבטחון שלה, הכל היה שם. כמה שג'ואל רצה את קאלי, כמה שהוא פחד. כמה שהוא רצה להיות מאושר, הוא פחד להתאהב... הם נקשרו האחד לשניה, היה ברור להם שהם רוצים להיות ביחד אבל הם לא ידעו איך, הם הלכו לאיבוד. הם ניהלו מערכת יחסים קרובה אבל את הקשר האינטימי והריגשי הם דחו והדחיקו. הם התנהגו לעיתים כזוג אבל חששו להקשר ולהצמד אף יותר. החלומות של ג'ואל הקשו עליו. הוא חלם על אנשים שאהב, על האנשים שקרובים לו. לילה אחד הוא חלם חלום ששינה את חייו. חלום שהפך בלהות.. האם האהבה היתה מספיק חזקה? האם ניצחה? מה היה חזק יותר השכל או הרגש? מה חלם ג'ואל? ספר מקסים, על שני אנשים שבורים שדי התייאשו מהכל אבל פגשו האחד את השניה והשלימו את החסר. העלילה מתנהלת לעיתים בעצלתיים אבל זה בדיוק מה שקרה בין ג'ואל לקאלי. לפעמים לדברים הטובים באמת צריך לחכות בסבלנות... אהבתי את שני הגיבורים, את החיבור המקסים בניהם ואת האהבה הטהורה שלהם. אהבתי במיוחד את העובדה שהחיבור והאהבה שלהם היתה בוגרת, אמיתית, נכונה כנה ואיטית, מה שמתאים לאופן ההצגה שלהם בספר. זהו ספר על אהבת אמת ועל היכולת להקריב כמעט הכל כשאוהבים. תמיד אומרים שאם אוהבים משהו, צריך לדעת לשחרר אותו... התרגשתי מהספר ואהבתי את הדרך שבחרה הסופרת לסיים את הספר. הכתיבה זורמת וקולחת, הדפים עפים וההנאה מובטחת, אני לגמרי נהנתי ומזמינה אתכם להסחף עם הסיפור המקסים הזה, אני נהנתי!

לג'ואל היו חוויות פחות מוצלחות מאהבה. מערכות היחסים שהיו לו לא עלו יפה ובסופו של דבר מצא את עצמו לבד. הוא גם לקח החלטה אמיצה ופרש מהעבודה שכה אהב כוטרינר ובעיקר חיפש את עצמו. הוא חיפש וחיפש עד שמצא את קאלי.
לקאלי היה בית קפה מקומי שהשקיעה בו את כל המרץ שלה. היא הדחיקה את העבר, ניסתה לשכוח מהכל, חשבה שזה יעלם… היא היתה עסוקה כל כך בבית הקפה ובעצמה שלא הבחינה בג'ואל ההורס שהפך להיות לקוח קבוע בבית הקפה שלה.

שניהם ניסו להתכחש האחד לשניה, היו להם מיליון סיבות למה לא, מיליון חומות מסביב. החומות החלו ליפול לאט לאט כשקאלי פונתה מהדירה המעופשת שלה ולגמרי במקרה הפכה להיות שכנה של ג'ואל. ההתחלה היתה מהוססת מאוד, איטית, אפלטונית ומרגשת אבל הכימיה והמשיכה בניהם עשתה את שלה.

לא שלא היו קשיים בדרך, היו גם היו. מליסה היזיזה של ג'ואל שסרב לקשר אחר, הסוד של ג'ואל עם החזיונות שחלם, המשקעים של קאלי, חוסר הבטחון שלה, הכל היה שם.

כמה שג'ואל רצה את קאלי, כמה שהוא פחד. כמה שהוא רצה להיות מאושר, הוא פחד להתאהב…

הם נקשרו האחד לשניה, היה ברור להם שהם רוצים להיות ביחד אבל הם לא ידעו איך, הם הלכו לאיבוד. הם ניהלו מערכת יחסים קרובה אבל את הקשר האינטימי והריגשי הם דחו והדחיקו. הם התנהגו לעיתים כזוג אבל חששו להקשר ולהצמד אף יותר.

החלומות של ג'ואל הקשו עליו. הוא חלם על אנשים שאהב, על האנשים שקרובים לו. לילה אחד הוא חלם חלום ששינה את חייו. חלום שהפך בלהות..

האם האהבה היתה מספיק חזקה? האם ניצחה?
מה היה חזק יותר השכל או הרגש?
מה חלם ג'ואל?

ספר מקסים, על שני אנשים שבורים שדי התייאשו מהכל אבל פגשו האחד את השניה והשלימו את החסר. העלילה מתנהלת לעיתים בעצלתיים אבל זה בדיוק מה שקרה בין ג'ואל לקאלי. לפעמים לדברים הטובים באמת צריך לחכות בסבלנות…

אהבתי את שני הגיבורים, את החיבור המקסים בניהם ואת האהבה הטהורה שלהם. אהבתי במיוחד את העובדה שהחיבור והאהבה שלהם היתה בוגרת, אמיתית, נכונה כנה ואיטית, מה שמתאים לאופן ההצגה שלהם בספר.

זהו ספר על אהבת אמת ועל היכולת להקריב כמעט הכל כשאוהבים. תמיד אומרים שאם אוהבים משהו, צריך לדעת לשחרר אותו… התרגשתי מהספר ואהבתי את הדרך שבחרה הסופרת לסיים את הספר.

הכתיבה זורמת וקולחת, הדפים עפים וההנאה מובטחת, אני לגמרי נהנתי ומזמינה אתכם להסחף עם הסיפור המקסים הזה, אני נהנתי!

שרון בצלאל

אמא לשלושה, אין לי דקה לנשום אבל בולעת ספרים כאילו אין מחר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן